Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса

ЕКОНОМІКА
23.11.2022, 17:48
Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса
Фото: Reformation

Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.

Йдеться про аміакопровід, який пов'язує місто Тольятті Самарської області з Одесою, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рупор пропаганди "Interfax".

Ініціатор геноциду українців під вигаданою "спеціальною військовою операцією" заявив, що вказаний об'єкт нібито дозволить на певний час стабілізувати економіку РФ.

За словами Путіна, «дохідна частина [Кремля – прим. ред.] від транспортування аміаку становить не менш як $2,5 мільярда на рік, натомість Київ отримає до $200 мільйонів».

Прикметно, але значний відрізок труби перебуває наразі під контролем російських окупантів, а саме – на Півночі Луганщини, яку бункерний щур швидше за все невдовзі накаже повернути законним власникам.

Також Путін запевнив Мазєпіна у тому, що коли влада України відмовиться запускати аміакопровід, РФ звернеться до ООН, аби тамтешнє керівництво посприяло розв'язанню проблеми.

Очевидно, стан "народного" господарства країни-агресорки залишає бажати кращого, оскільки кремлівський ватажок уже не погрожує, а вмовляє "українських партнерів" запустити хоча б якусь трубу для наповнення валютою свого бюджету.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії втрачає статус експортера зброї через війну проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.
25 березня, 21:13
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
25 березня, 16:29
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20