Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса

ЕКОНОМІКА
23 листопада, 17:48
Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса
Фото: Reformation

Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.

Йдеться про аміакопровід, який пов'язує місто Тольятті Самарської області з Одесою, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рупор пропаганди "Interfax".

Ініціатор геноциду українців під вигаданою "спеціальною військовою операцією" заявив, що вказаний об'єкт нібито дозволить на певний час стабілізувати економіку РФ.

За словами Путіна, «дохідна частина [Кремля – прим. ред.] від транспортування аміаку становить не менш як $2,5 мільярда на рік, натомість Київ отримає до $200 мільйонів».

Прикметно, але значний відрізок труби перебуває наразі під контролем російських окупантів, а саме – на Півночі Луганщини, яку бункерний щур швидше за все невдовзі накаже повернути законним власникам.

Також Путін запевнив Мазєпіна у тому, що коли влада України відмовиться запускати аміакопровід, РФ звернеться до ООН, аби тамтешнє керівництво посприяло розв'язанню проблеми.

Очевидно, стан "народного" господарства країни-агресорки залишає бажати кращого, оскільки кремлівський ватажок уже не погрожує, а вмовляє "українських партнерів" запустити хоча б якусь трубу для наповнення валютою свого бюджету.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії втрачає статус експортера зброї через війну проти України.

Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27
Опінії
Хто винен у тому, 31 рік поспіль громадяни України вибирали відвертих холуїв Москви? Тож не слід жалітися, що світ не хоче за нас воювати.
11 листопада, 08:45