Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса

ЕКОНОМІКА
23.11.2022, 17:48
Кремль планує відновити роботу аміакопроводу Тольятті-Одеса
Фото: Reformation

Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.

Йдеться про аміакопровід, який пов'язує місто Тольятті Самарської області з Одесою, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рупор пропаганди "Interfax".

Ініціатор геноциду українців під вигаданою "спеціальною військовою операцією" заявив, що вказаний об'єкт нібито дозволить на певний час стабілізувати економіку РФ.

За словами Путіна, «дохідна частина [Кремля – прим. ред.] від транспортування аміаку становить не менш як $2,5 мільярда на рік, натомість Київ отримає до $200 мільйонів».

Прикметно, але значний відрізок труби перебуває наразі під контролем російських окупантів, а саме – на Півночі Луганщини, яку бункерний щур швидше за все невдовзі накаже повернути законним власникам.

Також Путін запевнив Мазєпіна у тому, що коли влада України відмовиться запускати аміакопровід, РФ звернеться до ООН, аби тамтешнє керівництво посприяло розв'язанню проблеми.

Очевидно, стан "народного" господарства країни-агресорки залишає бажати кращого, оскільки кремлівський ватажок уже не погрожує, а вмовляє "українських партнерів" запустити хоча б якусь трубу для наповнення валютою свого бюджету.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії втрачає статус експортера зброї через війну проти України.

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11