Кремлівська Феміда винесла вирок батькові Марії Москальової

КРИМІНАЛ
28 березня, 19:24
Кремлівська Феміда винесла вирок батькові Марії Москальової
Фото: Останній Бастіон

Неповнолітню дівчинку запроторили на 2 роки до притулку закритого типу без права спілкуватися з родичами, перш за все засудженим татом.

Такі невтішні відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на рішення суду, викладеного регіональним виданням "Tula Pressa".

Алєксєя Москальова, батька Марії Москальової, яка намалювала антивоєнний малюнок на уроці, відправили відбувати несправедливе покарання у колонію суворого режиму впродовж наступних 2-х років.

Прокурори послалися на статтю Карного кодексу РФ про "дискредитацію" російської армії через пацифістські публікації членів родини у соціальній мережі "Одноклассники".

Також сторона обвинувачення запросила у суддів заборонити Алєксєю Москальову користуватися інтернетом протягом 3-х наступних років, хоча пом'якшувальною обставиною визнано наявність у чоловіка малолітньої доньки, яку він тепер не бачитиме, перебуваючи у в'язниці.

Російські правозахисники та громадські активісти, які з різних обставин не виїхали за межі РФ після початку торішньої мобілізації, вже визнали батька Марії Москальової політичним в'язнем кремлівського режиму.

Як з'ясувалося, аналіз формулювань статті 280.3 Карного кодексу РФ дозволяє ствердити, що вона аж ніяк не відповідає принципу правової визначеності, de facto та de jure забороняючи критику дій органів влади, а відтак порушує право громадян на свободу вираження поглядів.

За словами адвокатів родини Москальових і незалежних правозахисників, вказана стаття встановлює повторне покарання за те саме порушення, що поза іншим напряму суперечить як російській Конституції, так і міжнародним зобов'язанням РФ та базовим принципам права.

Особливістю цієї несправедливої справи стало те, що репресії за реалізацію свободи слова зазнають не лише Алєксєй, а і його неповнолітня донька Марія, котрих навмисно розлучили показовим репресивним актом із метою залякати всіх противників війни не лише тюремними термінами, але й руйнуванням їхніх сімей та тиском на дітей.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що станом на сьогодні на теренах ресурсної федерації московії квітне справжній сталінізм у "всій красі".

Кремлівська Феміда винесла вирок батькові Марії Москальової_1
Читайте також:
Опінії
Офіс (п)Резидента вирішив по одному розправитися з публічними інакодумцями. Розпочали з досвідченого розвідника Романа Червінського!
27 квітня, 21:49
Політика
18 квітня в Єкатеринбурзі затримали місцевого громадського діяча і політолога Ярослава Ширшикова, а наступного дня – запроторили до тюрми.
21 квітня, 19:54
Світ
Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.
20 січня, 17:30
Світ
Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.
01.12.2022, 09:18
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16.04.2022, 19:13