Крим повернувся у міжнародний порядок денний, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
18.08.2022, 20:30
Крим повернувся у міжнародний порядок денний, – Рефат Чубаров
Фото: Google

Тема деокупації Кримського півострову знову не сходить зі шпальт преси та телеекранів не лише в Україні, а що головне закордоном.

Причиною того є точкова демілітаризація нашими захисниками баз російських окупаційно-терористичних сил, повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, дуже влучні удари по військовому летовищу у Новофедорівці поблизу міста Саки та по арсеналах поблизу Джанкоя дають зрозуміти міжнародній спільноті, що Україна повертатиме півострів воєнним шляхом.

«Наші Збройні Сили та всі інші причетні до цих подій, які, з одного боку, зміцнили дух сотень тисяч жителів Криму – громадян України, які  залишаються вірними Українській державі, з іншого, – жорстко нагадали одному мільйону громадян росії, які незаконно оселилися у Криму, про необхідність негайно залишити наш український Крим. Зрозуміло, при цьому я не заперечую різні версії, які пояснюють причини пожеж на російських військових об'єктах і знищення сучасної зброї, включаючи літаки та ракетні системи залпового вогню.

Мені навіть подобаються ці версії, особливо про зайву пристрасть орків до куріння. Головне, щоб ми знали, що іноді слід дякувати тим, хто дає прикурити! Одночасно  хочу сказати  також про те, що на свої "привіти", (якщо хочете, своїх курців), зачекалися причали Севастополя, біля  яких пришвартовані російські військові кораблі, і, особливо, міст через Керченську протоку. Дякую всім, хто непохитний у наступному: війна почалася з окупацією росією  Криму і повинна закінчитися звільненням Криму від російських загарбників», – зазначив Рефат Чубаров.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть спроби організувати "псевдореферендуми" на Півдні та Сході України погіршать позицію РФ.

Читайте також:
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45