Крим повернувся у міжнародний порядок денний, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
18.08.2022, 20:30
Крим повернувся у міжнародний порядок денний, – Рефат Чубаров
Фото: Google

Тема деокупації Кримського півострову знову не сходить зі шпальт преси та телеекранів не лише в Україні, а що головне закордоном.

Причиною того є точкова демілітаризація нашими захисниками баз російських окупаційно-терористичних сил, повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, дуже влучні удари по військовому летовищу у Новофедорівці поблизу міста Саки та по арсеналах поблизу Джанкоя дають зрозуміти міжнародній спільноті, що Україна повертатиме півострів воєнним шляхом.

«Наші Збройні Сили та всі інші причетні до цих подій, які, з одного боку, зміцнили дух сотень тисяч жителів Криму – громадян України, які  залишаються вірними Українській державі, з іншого, – жорстко нагадали одному мільйону громадян росії, які незаконно оселилися у Криму, про необхідність негайно залишити наш український Крим. Зрозуміло, при цьому я не заперечую різні версії, які пояснюють причини пожеж на російських військових об'єктах і знищення сучасної зброї, включаючи літаки та ракетні системи залпового вогню.

Мені навіть подобаються ці версії, особливо про зайву пристрасть орків до куріння. Головне, щоб ми знали, що іноді слід дякувати тим, хто дає прикурити! Одночасно  хочу сказати  також про те, що на свої "привіти", (якщо хочете, своїх курців), зачекалися причали Севастополя, біля  яких пришвартовані російські військові кораблі, і, особливо, міст через Керченську протоку. Дякую всім, хто непохитний у наступному: війна почалася з окупацією росією  Криму і повинна закінчитися звільненням Криму від російських загарбників», – зазначив Рефат Чубаров.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть спроби організувати "псевдореферендуми" на Півдні та Сході України погіршать позицію РФ.

Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
01 червня, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01