Кривава нафта: Білорусь заборгувала Венесуелі майже $1,5 млрд

ЕКОНОМІКА
15 квітня, 21:13
Кривава нафта: Білорусь заборгувала Венесуелі майже $1,5 млрд
Фото: Google

Маріонетковий проросійський режим Алєксандра Лукашенка винен іншому диктатору Ніколасу Мадуро мільярди доларів США за "чорне золото".

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, колишній міністр нафти та гірничодобувної промисловості Венесуели Рафаель Рамірес звинуватив підконтрольний Москві Мінськ у державному борзі на суму $1,5 млрд.

Йдеться про "чорне золото", яке лукашенківський режим купував у Каркаса ще за часів правління давно померлого президента Уґо Чавеса (також друга кремлівського бункерного щура – прим. ред.).

«Частину оплати Білорусь зобов'язалася покрити виконанням деяких будівельних робіт, а також постачанням обладнання для зрідженого газу для автомобілів. За словами Раміреса, білоруси не виконали своїх зобов'язань», – повідомили у пресслужбі СЗРУ.

Втім, "Останній Бастіон" закликає згадати читачів про те, що торік улітку на тлі антиросійського санкційного тиску Венесуела відновила експорт власної нафти до країн Європи.

Читайте також:
Світ
3,6 кілограма золота та понад 6000 діамантів використано для виготовлення унікальної монети.
06 вересня, 20:10
Політика
Над "чорним континентом" занесено сірник, який от-от спалахне через російсько-китайське збройне втручання у країни регіону Сахель.
26 серпня, 19:26
Життя
Вісь обертання Землі за останні роки змістилася через видобуток підземних вод, що перерозподіляє вагу на планеті.
19 червня, 17:00
Кримінал
Російський слід державного перевороту, який не відбувся.
15.12.2022, 10:23
Економіка
Власник Twitter, SpaceX та Tesla втратив перше місце у списку мільярдерів Forbes.
14.12.2022, 17:58
Життя
Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).
13.08.2022, 20:45