«Кроти» ​Міноборони України впритул не бачать стягування російської військової техніки

ВІЙНА
02.11.2021, 10:27
«Кроти» ​Міноборони України впритул не бачать стягування російської військової техніки
Фото: Politico

Цілком можливо, що вітчизняні державні службовці у погонах свідомо замовчують реальний рівень небезпеки з боку РФ.

Про це свідчить інформація, оприлюднена Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, передає аґенція "Останній Бастіон".

Так, станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання ворожих підрозділів, озброєння та військової техніки до державного російсько-українського кордону у відомстві "не зафіксовано".

Натомість сьогодні, 2 листопада, авторитетне американське видання "Politico" виклало нові комерційні супутникові знімки, котрі прямо підтверджують факт концентрації ЗС РФ на кордоні з Україною та Білоруссю.

Оприлюднені фотокадри демонструють скупчення бронетанкових частин, танків і самохідної артилерії разом із наземними військами в районі російської Єльні.

За інформацією "Politico", їх почали звозити до міста на початку минулого тижня з військових частин на Уралі та Поволжя.

Для чого та з якою метою представникам вітчизняного міноборони стверджувати протилежне, залишається загадкою.

Вірогідно, що відповідну команду спростовувати стягування країною-агресором своєї військової техніки до наших кордонів дав Офіс Зеленського, адже "найвеличніший лідер світу" досі бажає завершити війну "десь посередині", чого Кремль за жодних обставин не допустить.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.

«Кроти» ​Міноборони України впритул не бачать стягування російської військової техніки_1
Читайте також:
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18
Опінії
Жодні перемовини з російським агресором неможливі, крім як повної капітуляції агресора зі Сходу разом із його білоруською маріонеткою.
12 липня, 09:18