Кухар Путіна попри санкції вільно літає Європою?

СВІТ
18 червня, 10:12
Кухар Путіна попри санкції вільно літає Європою?
Фото: Facebook

Приватний літак власника ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина помітили на одному з летовищ Берліна.

Відповідні світлини авіаборту оприлюднило провідне німецьке видання "Bild".

Транспортний засіб кухаря Владіміра Путіна знаходиться перед анґаром компанії "Beechcraft Berlin Aviation", яка здійснює обслуговування літаків.

Станом на тепер відомо, що приватний борт Пригожина прилетів до німецької столиці з Санкт-Петербурга ще 30 жовтня 2020 року, і з того часу стоїть на зберіганні.

«У цілому ж, сама ситуація — дуже кумедна. Адже Пригожин знаходиться під санкціями в ЄС і все його майно має бути заблоковане й конфісковане, внаслідок цих санкцій. Німеччина — країна Євросоюзу, де, як бачимо, бабло перемагає зло. Пригожин є відповідальним за смерті тисяч людей у Сирії, Лівії та ЦАР. Але "євро-ціннісні" німці розглядають зберігання його літака виключно як бізнес», — прокоментував ситуацію засновник вітчизняного Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", підлеглі Пригожина з лав ПВК "Вагнер" є безпосередніми виконавцями воєнного злочину — збиття Іл-76 із 49 українськими захисниками на борту у небі над Луганськом влітку 2014 року.

Кухар Путіна попри санкції вільно літає Європою?_1
Читайте також:
Державна податкова і Державна фіскальна служби вивчають депутатські звернення щодо продажу контрабандних цигарок у низці реґіонів.
09 червня, 10:34
Запорізькі правоохоронці провели профілактичне відпрацювання одного з овочевих ринків Василівського району.
04 червня, 10:23
Не змігши залякати Україну багатотисячною ордою біля її кордонів, чекісти перейшли до перевірених методів – захоплення заручників.
22 квітня, 11:34
Офіс президента зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення
25 березня, 14:25
Волинські поліцейські відповідатимуть за свавілля в ДБР
19 березня, 16:10