Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США

СВІТ
22 березня, 11:24
Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США
Фото: Znak

Власник ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин звернувся до Слідчого комітету РФ із заявою про спробу його викрадення американцями.

Таку інформацію на своїй сторінці вКонтакте оприлюднила пресслужба корпорації "Конкорд", якою офіційно керує названий кухар Владіміра Путіна.

Як стверджує Пригожин, "злочинну групу", що мала вивести його на територію США за вказівкою президента Джозефа Байдена, нібито організували: очільник ФБР Кристофер Рей, директор ЦРУ Вільям Бьорнс і міністр юстиції Меррик Ґерленд.

Відтак власник ПВК "Вагнер" закликає правоохоронні органи РФ негайно розпочати кримінальне провадження проти перерахованих американських державних посадовців.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Європейський союз нещодавно запровадив санкції проти кухаря Путіна за участь його бойовиків у війні на території Лівії.

Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США_1
Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США_2
Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США_3
Кухар Путіна боїться, що його можуть викрасти спецслужби США_4
Читайте також:
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36
Прямо зараз у "світила" вітчизняної науки та "видатного вченого" Іллі Киви триває захист кандидатського дисертаційного дослідження.
26 квітня, 12:24
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49
"Червона нитка на зап'ясті колишнього очільника МЗС, що розмірковує над тим як  перемогти Росію – це якийсь культурологічний шок".
16 квітня, 14:50