Культурна спадщина зі смаком французької устриці

02 травня, 21:49
Культурна спадщина зі смаком французької устриці
Фото: Facebook

Придивіться до світлини, що ви бачите? — Ні, вам не привиділося, на устриці справді вигравіювано логотип виробника!

Виявилося, що у Франції існує незвичайний сімейний бізнес віком у майже століття. Так, ще наприкінці ХІХ сторіччя, натхненний пристрастю до устриць, Анрí Жиярдó почав розводити двостулкових молюсків.

У 1928 році устриці із символом «Gillardeau» на мушлі мали приголомшливий успіх, особливо серед парижан. Родина Жиярдо зробила перші постачання до престижної установи Les Halles de Paris у французькій столиці.

1978-го Жерар Жиярдо створив культову устрицю шляхом селекції: будь-якої пори року у неї чудовий смак і пружне м'ясисте тіло. А вже за 2 десятиліття Тьєррі та Веронік Жиярдо приєдналися до Жерара в його устричній пристрасті, щоби вийти на європейський ринок.

2004-го, зіткнувшись зі зростальним попитом, виробник відкрив нові устричні парки. Трохи менше як за 5 років з'явився бутик «Gillardeau», а заразом й унікальний 24-годинний автоматичний дозатор устриць.

Задля подолання масового підроблення продукції 2014-го компанія «Maison Gillardeau» оснастила свій пакувальний ланцюжок лазером, що гравіює тепер кожну з устриць логотипом «Maison G.», гарантуючи їхню справжність. За 2 роки Жерар Жиярдо отримав національний орден Почесного легіону за внесок у культурну спадщину Франції.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що сири брі та камамбер можуть зникнути через вимирання штамів плісняви. Науковці попередили: покупцям слід готуватися до неминучого.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Вірус, який поширюється крихітною комахою, руйнує какао-дерева у Західній Африці. Це може серйозно вплинути на улюблені ласощі.
05 травня, 18:49
Життя
Науковці попередили: популярний елітний молочний продукт невдовзі щезнуть із прилавків. Покупцям слід готуватися до неминучого.
14 березня, 12:39
Економіка
Вітчизняні господарства на 13% збільшили ринкову вартість буряка і тепер 1 кілограм коштує не менше 11-14 гривень.
21.02.2022, 07:48
Економіка
Власники вітчизняних торговельних мереж значно збільшили націнку на хліб у зв'язку з запровадженням держрегулювання.
26.01.2022, 07:42
Економіка
Істотний дефіцит свинини українського виробництва не відбився на загальному рівні споживання цього виду м'яса.
07.01.2022, 07:01
Економіка
За теперішньої вартості газу, заводи не в змозі виробляти хліб і продавати його за встановленими роздрібними торговцями ​цінами.
28.12.2021, 14:00