Закон про Зе-мобілізацію — це фронтове кріпацтво для українців

ПОЛІТИКА
08 лютого, 13:38
Закон про Зе-мобілізацію — це фронтове кріпацтво для українців
Фото: Facebook

Треба закінчувати вважати владу «зелених» тупою, боягузливою чи безвідповідальною. На Печерських пагорбах засів хитрий і підступний ворог.

Ухвалення поки у першому читанні потужного законопроєкту про мобілізацію — це привід, аби знову заговорити про уряд національної довіри. Чи пак уряд національної єдності, називайте, як хочете.

Коли потрібні непопулярні, але важливі рішення — це найкращий час для створення уряду національної довіри, — уряду, де не було би поділу між владою та опозицією. А головне – була би спільна відповідальність за майбутнє країни.

Тоді би будь-які непопулярні рішення сприймалась як болюча необхідність і ніяк монопольні, а, відтак, сумнівні рішення однієї політичної групи. Це би також дало гарний сигнал суспільству та міжнародним партнерам.

Маємо на увазі сигнал того, що вся без винятку Україна готова боротися, і тому її треба підтримати.

Співучасть в ухвалення рішень всіх національних партій також запобігло б очевидним помилкам, — таких, які, безумно, є, зокрема, у першій версії закону про мобілізацію. Але ж ні...

Зе-влада поки до цього не готова, і дуже шкода, бо подальші монопольні та непопулярні рішення в умовах війни лише політизуватимуть і ділитимуть українське суспільство. І сильнішою Україна від цього точно не стане.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Опінії
Корупційний Голем породжений гучними розслідуваннями українських журналістів. Він ніяк не похитнувся від заяв Бігусів, Ніколових, Шабуніних.
10 березня, 15:48
Опінії
«Президент Голобородько» та його слуги втратив довіру українського народу. Та чи втратять вони владу після 20 травня 2024 року?
01 березня, 13:45
Опінії
Станом на середину лютого 2024 року фактичним керівником України є особа з офіційною посадою... Єрмака. Голобородько ж — його петрушка.
13 лютого, 13:48
Опінії
Наймаючи собі у радники, потужні менеджери тощо сміття з «Партії Регіонів», ба більше: самий сік Антимайдану, — ввижається Майдан!
19.11.2023, 09:33
Політика
Попри поширену кремлівськими й західним засобами масової дезінформації думку про "тотальну корупцію" в Україні, вона не зруйнувала державу.
14.09.2023, 20:04
Політика
Плекання розвитку наявних демократичних інституцій, прав і свобод громадян має бути пріоритетом будь-якої української влади.
20.08.2022, 19:52