Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС

СВІТ
25 травня, 18:56
Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС
Фото: Google

Для авіаперевізників із колись дружньої Україні кавказької республіки Сакартвело криваві гроші окупантів не пахнуть, їм їх мало.

Про це красномовно свідчить заява власника транспортної корпорації "Georgian Airways" Тамаза Ґаїашвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телемовник "RTVI".

За його словами, починаючи вже з 15 червня літаки його компанії запустить для росіян транзитні рейси через Тбілісі до європейських міст, куди громадянам РФ нині зась.

«Спершу ми відновимо польоти з Москви до найпопулярніших столиць – Париж і Відень. Далі будуть туристичні міста: Мілан, Ларнака, Салоніки. Почнемо із 15 червня. Подивимося, як піде ця справа. Але думаємо, що буде достатній попит цих маршрутів. Через Тбілісі буде зручніше та швидше, ніж на інших напрямках», – самовпевнено пояснив Тамаз Ґаїашвілі.

Водночас власник "Georgian Airways" додав, що корпорація цінить кроки Москви у відновленні повітряного сполучення, яке нібито також має зміцнити "дружні двосторонні відносини".

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", чинний прокремлівський уряд Сакартвело активно полює на грузинських добровольців.

Читайте також:
Світ
Російсько-українська війна, так чи інше, зачіпає практично всі континенти на планеті, й Африка, як виявилося, – аж ніяк не виключення.
05 травня, 19:56
Опінії
Якщо ви не заплатите грошима сьогодні, ви будете платити так, як платимо ми завтра. Своїми життями!
04 травня, 19:38
Економіка
Тільки невеликий відсоток із сотень корпорацій, які пообіцяли залишити РФ після торішнього лютневого вторгнення, зробили це.
17 квітня, 17:55
Світ
Компоненти, вироблені Harting, Trimble і TE Connectivity, продовжують імпортуватися в росію
28 лютого, 13:10
Світ
Троє ізраїльських солдатів були вбиті єгипетським офіцером безпеки під час перестрілки на ізраїльському боці кордону.
10:25
Світ
Найвідоміший німецький рок-гурт сучасності може припинити своє існування через ганебну поведінку свого соліста Тілля Ліндеманна.
вчора, 21:11