Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС

СВІТ
25 травня, 18:56
Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС
Фото: Google

Для авіаперевізників із колись дружньої Україні кавказької республіки Сакартвело криваві гроші окупантів не пахнуть, їм їх мало.

Про це красномовно свідчить заява власника транспортної корпорації "Georgian Airways" Тамаза Ґаїашвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телемовник "RTVI".

За його словами, починаючи вже з 15 червня літаки його компанії запустить для росіян транзитні рейси через Тбілісі до європейських міст, куди громадянам РФ нині зась.

«Спершу ми відновимо польоти з Москви до найпопулярніших столиць – Париж і Відень. Далі будуть туристичні міста: Мілан, Ларнака, Салоніки. Почнемо із 15 червня. Подивимося, як піде ця справа. Але думаємо, що буде достатній попит цих маршрутів. Через Тбілісі буде зручніше та швидше, ніж на інших напрямках», – самовпевнено пояснив Тамаз Ґаїашвілі.

Водночас власник "Georgian Airways" додав, що корпорація цінить кроки Москви у відновленні повітряного сполучення, яке нібито також має зміцнити "дружні двосторонні відносини".

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", чинний прокремлівський уряд Сакартвело активно полює на грузинських добровольців.

Читайте також:
Війна
Вони допомагають батьку обходити санкції.
06 грудня, 16:35
Світ
Кремль продовжує отримувати надприбутки від продажу нафти.
05 грудня, 15:45
Економіка
«Газпром» поставив всі запитувані обсяги і встановив новий рекорд добових поставок газу в Китай»
25 листопада, 16:58
Світ
Радар-детектор SkyEye може розпізнавати понад 330 моделей дронів на відстані до 35 кілометрів на відкритій місцевості.
18 листопада, 20:01
Економіка
41% палива у росії закупили країни Європейського Союзу.
16 листопада, 09:17
Світ
Його звинувачують в спробі обійти санкції та відмиванні коштів.
31 жовтня, 07:25