Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС

СВІТ
25.05.2023, 18:56
Літаки «Georgian Airways» возитимуть громадян РФ до ЄС
Фото: Google

Для авіаперевізників із колись дружньої Україні кавказької республіки Сакартвело криваві гроші окупантів не пахнуть, їм їх мало.

Про це красномовно свідчить заява власника транспортної корпорації "Georgian Airways" Тамаза Ґаїашвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на телемовник "RTVI".

За його словами, починаючи вже з 15 червня літаки його компанії запустить для росіян транзитні рейси через Тбілісі до європейських міст, куди громадянам РФ нині зась.

«Спершу ми відновимо польоти з Москви до найпопулярніших столиць – Париж і Відень. Далі будуть туристичні міста: Мілан, Ларнака, Салоніки. Почнемо із 15 червня. Подивимося, як піде ця справа. Але думаємо, що буде достатній попит цих маршрутів. Через Тбілісі буде зручніше та швидше, ніж на інших напрямках», – самовпевнено пояснив Тамаз Ґаїашвілі.

Водночас власник "Georgian Airways" додав, що корпорація цінить кроки Москви у відновленні повітряного сполучення, яке нібито також має зміцнити "дружні двосторонні відносини".

Між тим, як уже раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", чинний прокремлівський уряд Сакартвело активно полює на грузинських добровольців.

Читайте також:
Економіка
Однією рукою європейські чиновники накладають на бізнес ворога санкції, іншою торгують із ним. То хто ж наживається на війні в Україні?
17 червня, 08:27
Економіка
Низка компаній із КНР шукають глушники для дронів, які передають потім покупцям із країни-агресорки. Брудні гроші ллються кривавими ріками.
04 червня, 12:27
Політика
Недавній офіційний робочий візит вітчизняного міністра закордонних справ до Нью-Делі не змінив позиції тамтешнього уряду. Москва досі у грі.
09 квітня, 08:18
Економіка
Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність. Ціна збереження активів — життя українців.
31 березня, 18:19
Економіка
Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.
29 березня, 19:13
Війна
Сам В’ячеслав Кантор називає себе «головним черговим з єврейської Європи».
13 березня, 10:55