Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом

СВІТ
23 березня, 08:09
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом

В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.

Таку інформацію передають журналісти опозиційного видання "Türkmenistanyň Hronikasy", посилаючися на скарги мешканців туркменської столиці.

У кожному районі Ашґабату визначена тільки одна поліклініка, де можна зробити щеплення експериментальним препаратом "Vero Cell" від компанії "Sinopharm".

Відомо, що станом на цю мить вказані ліки у Туркменістані не отримували офіційної ліцензії на застосування для медичних цілей.

«Після уколу пацієнтові дають випити пігулку парацетамолу і просять посидіти в коридорі медичного закладу не менш як пів години. Якщо ніяких скарг не виникає, то щеплену людину відпускають додому, попередивши, що на другу вакцинацію необхідно прийти через 21 день», – інформує видання "Türkmenistanyň Hronikasy".

Фактично, влада Туркменістану в особі беззмінного з 2007 року президента Ґурбанґули Бердимугамедова взялася проводити незаконний масштабний медичний експеримент, порушуючи права власних громадян, чиє здоров'я перебуває у небезпеці.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що, за інформацією британського МЗС, загальний рівень демократії з дотриманням прав людини у всьому світі буде знижуватися на тлі коронавірусної пандемії.

Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_1
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_2
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_3
Читайте також:
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
Поки вітчизняне міністерство охорони здоров'я малює потрібну Зе-владі статистку, в Україні зростає смертність.
17 березня, 13:56