Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом

СВІТ
23.03.2021, 08:09
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом

В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.

Таку інформацію передають журналісти опозиційного видання "Türkmenistanyň Hronikasy", посилаючися на скарги мешканців туркменської столиці.

У кожному районі Ашґабату визначена тільки одна поліклініка, де можна зробити щеплення експериментальним препаратом "Vero Cell" від компанії "Sinopharm".

Відомо, що станом на цю мить вказані ліки у Туркменістані не отримували офіційної ліцензії на застосування для медичних цілей.

«Після уколу пацієнтові дають випити пігулку парацетамолу і просять посидіти в коридорі медичного закладу не менш як пів години. Якщо ніяких скарг не виникає, то щеплену людину відпускають додому, попередивши, що на другу вакцинацію необхідно прийти через 21 день», – інформує видання "Türkmenistanyň Hronikasy".

Фактично, влада Туркменістану в особі беззмінного з 2007 року президента Ґурбанґули Бердимугамедова взялася проводити незаконний масштабний медичний експеримент, порушуючи права власних громадян, чиє здоров'я перебуває у небезпеці.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що, за інформацією британського МЗС, загальний рівень демократії з дотриманням прав людини у всьому світі буде знижуватися на тлі коронавірусної пандемії.

Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_1
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_3
Літніх мешканців Туркменістану примусово вакцинують несертифікованим препаратом_5
Читайте також:
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10 січня, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19.01.2022, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28