Луганські щури. Грабежі та мародерство під прикриттям ГУНП в Луганській області

17.08.2022, 11:35
Олег Григоров
Олег Григоров

Беззаконня в ГУНП в Луганській області

Після публікації нашого матеріалу про беззаконня в ГУНП в Луганській області, до редакції "Останнього Бастіону" звернулися численні працівники правоохоронних органів, прокурор Коваленко,  які повідомили нам, що начальник ГУНП в Луганській області причетний до створення ОЗУ, яке займалося грабежами та мародерством на прифронтових територіях.

За наданою нам інформацією, Голова Сєвєродонецької військової адміністрації Олександр Стрюк разом із начальником Сєверодонецького районного управління поліції Анатолієм Мазуром організували групи мародерів, які займались пограбуванням квартир мешканців м. Сіверськодонецьк, котрі рятуючись від війни, були змушені покинути зону бойових дій.

Цинічності даним злочинам додає ще й те, що до пограбувань залучалися працівники правоохоронних органів, котрі мають забезпечувати збереження майна громадян. Окрім того, дописувачі зазначають, що Анатолій Мазур був не самостійною фігурою у даній схемі, представники ОЗУ діяли за попередньою домовленістю з організатором даної схеми - Начальником ГУНП Олегом Григоровим.


Варто зауважити, що Анатолія Мазура та Олега Григорова пов'язує не одна злочинна звитяга. За свідченням особового складу поліції Луганщини, Мазур є довіреною особою Олега Григорова та контролює інші "джерела доходів" : обіг наркотиків, викрадення автівок (які власники змушені були залишити, втікаючи з зони бойових дій ) та їх подальший продаж. Крім того, спритні ділки організували схему з повернення викрадених автівок власникам за грошову винагороду.

Цікавим є і той факт, що до того як очолити міськвідділ поліції Сіверськодонецька, Анатолій Мазур встиг попрацювати в Управлінні внутрішньої безпеки в Луганській області у 2014 - 2018 роках.

Саме в цей час свою бурхливу кримінальну діяльність на Луганщині розгорнув державний зрадник Ілля Кива. Кива займався рекетом, мародерством, наркоторгівлею та іншими прибутковими "бізнеспроектами" у прифронтовій зоні.

Тож ми не будемо здивовані, якщо саме через територію Луганської області втік до росії, а потім до тимчасово окупованого Криму близький соратник Іллі Киви Сергій "Ішак" Чередніченко.

Нагадаємо, що нещодавно Сергій "Ішак" Чередніченко з'явився в тимчасово окупованому Херсоні, де працює «головою Фонду майна».

Колаборант займається примусовим обліком майна місцевого бізнесу та пересічних мешканців тимчасово окупованої території.


Повертаючись до ситуації у Сіверськодонецьку, хочемо зазначити, що мародери у погонах діяли за ретельно спланованими планами.

Пріоритетними "об'єктами" були помешкання місцевих мешканців з високим достатком. Члени ОЗУ виносили з помешкань жителів Сіверськодонецька гроші, ювелірні вироби та інше цінне майно. Мародери настільки знахабніли, що навіть виносили з квартир сейфи, які не могли відкрити на місці злочину.

Однак, не зважаючи на прийняті злочинцями заходи безпеки, численні факти мародерства та причетність до них працівників поліції набули розголосу.

Побоюючись широкого розголосу даних фактів, Олег Григоров, щоб відвести від себе підозру, "організував злив інформації" про мародерів у погонах співробітникам Луганського управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції України, та разом з ними провів "блискавичне затримання" поліцейських-мародерів, щоб заспокоїти обурених жителів Сіверськодонецька.

Це йому вдалося зробити без проблем. Як ми зазначали у попередньому матеріалі, керівник ДВБ Крамських В.М. знаходиться під повним контролем Олега Григорова, та перебуває у нього у залежності.

Крім того, ДВБ ГУНП в Луганській області допомагає Олегу Григорову збирати побори на блокпостах Луганщини. За словами прокурора Коваленка гроші з блокпостів збирав співробітник ДВБ Владислав Труфанов.

Організатора ОЗУ начальника Сєверодонецького районного управління поліції Анатолія Мазура було тимчасово відсторонено від виконання посадових обов'язків. Але Олег Григоров не міг покинути свого "бізнес-партнера" Мазура в біді, адже той знає все про злочинні доходи самого Григорова та є надто "цінним співробітником". 

Зараз Олег Григоров намагається "відмазати" Анатолія Мазура та вийти з даної ситуації з найменшими втратами.

Судячи з того, що Олег Григоров відчуває свою повну безкарність,  можемо зробити висновок, що його дуже добре прикривають вищі посадові особи з Офісу Генпрокурора.

Мова йде про Григорова Сергія Віталійовича, який в ОГП обіймає посаду заступника начальника департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю.

 Сергій Григоров
Сергій Григоров

Цікавим є той факт, що Сергій Григоров є кумом державного зрадника та колишнього депутата Верховної Ради України Іллі Киви.

Саме на його автомобілі Ілля Кива вбив бабусю, та не поніс за це жодного покарання.

Ми вкотре наголошуємо на тому, що реформа міліції не відбулася, змінилася лише вивіска, а суть лишилася старою.

Нас продовжує дивувати кадрова політика в правоохоронних органах, коли відвертих корупціонерів та злочинців тримають на керівних посадах.

Ми спостерігаємо кадрову ротацію в СБУ, коли очільників регіональних управлінь тасують між областями, замість обіцяної громадянам чистки кадрів.

Те саме відбувається і в Національній поліції України, коли корупціонера та злочинця Івана Вигівського перекидають з Полтави на Київ, де він у перші ж дні свого керівництва потрапив у скандал з незаконними забудовами.

А потім ми спостерігаємо за тим, як Вигівський починає "відмазувати" беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану.

Це все є результатом недолугого керівництва та тотального саботажу реформи Національної поліції України. Про які реформи може йти мова, коли правоохоронною системою фактично керує Олег Татаров.

Одним із наслідків такої кадрової політики є ситуація в ГУНП в Луганській області, куди з Сум перекинули корупціонера.

"Останній Бастіон" звертається до керівництва МВС, Національної поліції України, ДБР з вимогою перевірити факти протиправної діяльності очільника ГУНП в Луганській області Олега Григорова.

Керівництво Національної поліції повинно негайно провести перевірку викладеної нами інформації та прийняти кадрові рішення щодо Олега Григорова та інших працівників ГУНП в Луганській області, які замість захисту майна громадян займаються мародерством та грабежами.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Прокуратура просить суд збільшити розмір застави Ігорю Коломойському з 510 мільйонів гривень до майже 5,88 мільярда
15 вересня, 21:59
Блоги
Троє відморозків у київському дворі серед білого дня вбили добровольця. Виродкам вдалося підкупити слуг Феміди.
17 серпня, 16:49
Полтава
Експосадовець «заплющував очі» на порушення та навіть надавав практичні поради, як краще приховати незаконну діяльність
21 червня, 13:31
Світ
Банди вимагали від селян заплатити данину, щоб вони могли обробляти свої поля, але селяни цього не зробили.
06 червня, 12:41
Полтава
Організатором незаконної схеми виявився раніше судимий за майнові злочини 24-річний мешканець Полтавської області.
25 квітня, 18:45
Світ
52-річний Томмі Паркконен раптово помер від невідомої хвороби не приходячи до тями в Університетській лікарні Гельсинкі.
11 квітня, 19:26