Етнічний угорець воює за Україну і проводить фронтові лекції

ВІЙНА
07 травня, 07:46
Етнічний угорець воює за Україну і проводить фронтові лекції
Фото: Facebook

Професор Ужгородського національного університету Федір Шандор під зливами ворожих куль на Сході України навчає студентство.

Лекції закарпатський викладач проводить у перервах між обстрілами, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на Медіацентр вищого навчального закладу.

Пан Шандор – доброволець, який від початку повномасштабного нападу росії став до лав одного із підрозділів Територіальної оборони Збройних Сил України.

«Уже 70 днів я в армії. Зараз – на Ізюмському напрямку. Пішов до військкомату одразу після пар 24 лютого. Але занять зі студентами не кидав. Щопонеділка й вівторка у мене пари о 8:00 – жодної я не пропустив. Завжди надаю перевагу ранковим заняттям: вичитав, а потім маєш час на іншу роботу. Ось тепер проводжу теоретичні заняття для туризмознавців, а на семінарах працюють аспіранти. Всі хлопці знають, що я читаю пари. Тому мій графік бойових чергувань у дні занять підлаштовують відповідно», – заявив професор УжНУ.

Загалом, це добре показує, чим зайняті окремі українські воїни, коли мають вільний від утилізації російських окупантів і терористів час.

До всього, Федір Шандор – етнічний угорець із Закарпаття, на територію якого поклав око наш західний сусід і путінський приятель із Будапешта Віктор Орбан.

Адже саме орбанівський уряд Угорщини намагається блокувати європейські санкції проти росії, тоді як їхній одноплемінник поєднує добре з корисним: знищує рашистів і допомагає молодому поколінню українців здобути знання.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські міста і села чинять спротив окупантам, стаючи цитаделями на шляху російської навали.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Історія
Мудрого – не одурити, чесного – не купити, а мужнього – не зламати...
30 червня, 09:02
Війна
6 років тому куля великокаліберної гвинтівки 12,7 мм прошила тіло бійця з позивним "Міф".
29 червня, 20:36
Війна
Інтернаціональний легіон територіальної оборони зазнав непоправної втрати в одній із битв у Східній операційній зоні.
06 червня, 19:21
Війна
Ваш приклад мужності та героїзму надихає українців !
05 травня, 15:55
Війна
На Донецькому напрямку Східної операційної зони Сил оборони України наші захисники мають втрати серед особового складу.
01 травня, 09:31
Світ
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
21 квітня, 20:48