Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму

Опінії
26 липня, 11:15
Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму

Партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся»

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму – це вкотре довело видання «Главком», розмістивши 26 липня 2021 року повідомлення про святкування Дня парашутиста.  Взагалі-то День парашутиста – 26 грудня. Саме 26 грудня 1783 року Луї-Себастьян Ленорман першим в історії людства стрибнув з парашутом з вежі обсерваторії Монпельє і саме цей день святкується в усьому світі. Але партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся». Як пояснив «Главком», святкувати День парашутиста треба саме 26 липня на честь того, що 26 липня 1930 року під Воронежем сталінські соколи під проводом Бориса Мухортова здійснили серію стрибків во славу радянської батьківщини й товариша Сталіна.

Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму_1

Не думаю, що в штабі «Європейської солідарності» чи у виданні «Главком», де бездумно повторюють вигадки радянської пропаганди, знають, хто такий Мухортов, згадку про якого не містить навіть Вікіпедія. Насправді, цими стрибками керував Леонід Мінов, але оскільки він у 1940 році був засуджений до 15 років позбавлення волі, у ЦК ВКП(б), вигадуючи радянський «день парашутиста», назвала керівником стрибків льотчика Мухортова...

Я не втримався й поцікавився в редакції «Главкому», яке все це має відношення до України й з якого дива ми маємо святкувати якісь парашутні стрибки під Воронежом?

Отримав вичерпну відповідь – що про «день парашутиста» написано на сайті Харківського аероклубу ім. Гризодубової і це для «Главкому» істина в останній інстанції.

У зв’язку з цим я прошу Viktor Shlinchak не ганьбити ані себе, ані «Європейську солідарність» і зняти з сайту «Главком» повідомлення про «день парашутиста». Що ж стосується так званого «Харківського аероклубу ім. Гризобудової», то це – колишній аеродром радянського Добровільного товариства сприяння армії авіації та флоту, який був у 1991 році захоплений рейдерами і куди досі не може потрапити Фонд державного майна України, щоби взяти цей об’єкт на баланс. Зараз я публікую серіал про те, як в Україні розкрадалось майно ДТСААФ, вже вийшло чотири частини, невдовзі буде продовження:

Тож було б краще, якби «Главком» розповів про те, як рейдери захопили аеродром «Коротич», де розташований оцей самий «Харківський аероклуб ім.Гризобудової», замість того, щоби поширювати вигадки ідеологічного відділу ЦК ВКП(б).

Читайте також:
Банда мамаюків намагається зачистити медіапростір ?
22 вересня, 10:10
Від серйозного конфлікту з навколишньою дійсністю нас рятує несподівана опінія. Ділимося...
21 вересня, 13:06
Коли дилетант береться стріляти, у кращому випадку він прострелить собі ногу, у гіршому – око сусідові.
18 вересня, 18:56
Побажали невичерпної енергії у спільній творчості
18 вересня, 11:05
Очільники київської поліції за будь-яку ціну намагаються угодити збоченцям.
17 вересня, 16:16
Попри наявність антикоронавірусного щеплення кремлівський "залізний щур" максимально обмежив коло свого особистого спілкування.
16 вересня, 10:24