Малечу прифронтового Слов'янська готують евакуювати примусово

ВІЙНА
02 квітня, 17:11
Малечу прифронтового Слов'янська готують евакуювати примусово

Опікунів, які відмовляються виїхати з охопленої війною Донеччини, позбавлять обов'язків, а дітей примусово вивезуть у безпечні місця.

Відповідне важке, але важливе рішення на тижні ухвалила Слов'янська міська військово-цивільна адміністрація, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, батьки та/або опікуни разом із неповнолітніми дітьми можуть безплатно евакуюватися до безпечніших регіонів України, що слід робити вже зараз, не чекаючи на смерть від російської ракети чи артилерійського снаряда.

«Попри численні заклики евакуюватись, на сьогодні у Слов'янській громаді залишаються 23 родини, в яких виховуються 34 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Згідно з рішенням комісії, опікунам необхідно виїхати за межі Донецької області у найкоротший термін. У разі відмови, їх буде позбавлено обов'язків опіки або піклування, а дітей евакуйовано примусово», – йдеться у повідомленні Слов'янської міської адміністрації.

Водночас уточнюється, що станом на тепер існує реальна можливість виїхати родинами із Донецької до Черкаської та Львівської областей, де їх готові прийняти й розселити небайдужі громадяни.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кілька тижнів тому Луганська обласна військово-цивільна адміністрація оголосила евакуацію населення із деокупованих сіл.

Читайте також:
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14
Світ
Експерти вважають, що бомба часів Другої світової війни, але вони повинні вивчити її уважніше, щоб переконатися.
12 серпня, 10:49
Кримінал
На даний час на місці працює слідчо-оперативна група, спецпризначенці, вибухотехніки та кінологи
05 липня, 18:26
Війна
За легендою профілактичних навчань, на одному з реакторів Запорізької атомної електростанції міг статися витік радіаційних речовин.
29 червня, 19:36