Маріупольський ринок рабів працює без вихідних

ВІЙНА
16.09.2023, 20:37
Маріупольський ринок рабів працює без вихідних

У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.

Невтішні кадри з Приазов'я оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, загарбники спільно з колаборантами влаштували у зруйнованому ними приморському місті людський розпродаж, у перших лавах – переважно середньоазійські мігранти.

«Ринок рабів у Маріуполі не знає вихідних. Зростає на очах. До речі, пошук підозрюваних у вбивстві жінки, яке сталося сьогодні на проспекті Перемоги, 76, я почав саме тут. Таке собі в плані перспектив. Зауважу, що труп жінки з ознаками насильства пролежав кілька годин у центрі без жодної реакції поліцаїв.

Чому? Тому, що всі вони залучені до організації заходів безпеки губернатора ЛенОбласті Алєксандра Бєглова та мера Санкт-Петербургу, які приїхали проконтролювати, як васалітет святкує вигадане свято. Реалії окупації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що окупаційно-терористичний режим РФ проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.

Маріупольський ринок рабів працює без вихідних_1
Читайте також:
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21
Війна
За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.
26 квітня, 12:31
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12