Маріупольський ринок рабів працює без вихідних

ВІЙНА
16 вересня, 20:37
Маріупольський ринок рабів працює без вихідних

У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.

Невтішні кадри з Приазов'я оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, загарбники спільно з колаборантами влаштували у зруйнованому ними приморському місті людський розпродаж, у перших лавах – переважно середньоазійські мігранти.

«Ринок рабів у Маріуполі не знає вихідних. Зростає на очах. До речі, пошук підозрюваних у вбивстві жінки, яке сталося сьогодні на проспекті Перемоги, 76, я почав саме тут. Таке собі в плані перспектив. Зауважу, що труп жінки з ознаками насильства пролежав кілька годин у центрі без жодної реакції поліцаїв.

Чому? Тому, що всі вони залучені до організації заходів безпеки губернатора ЛенОбласті Алєксандра Бєглова та мера Санкт-Петербургу, які приїхали проконтролювати, як васалітет святкує вигадане свято. Реалії окупації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що окупаційно-терористичний режим РФ проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.

Маріупольський ринок рабів працює без вихідних_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33
Війна
Під російським контролем, найімовірніше, Крим перетворюватиметься на пустелю
08 червня, 10:33