В ООН планують зробити педофілію «моральною нормою»

ПОЛІТИКА
23.06.2023, 16:39
В ООН планують зробити педофілію «моральною нормою»
Фото: Facebook

Міжнародні організації, які потурають російській агресії проти України, взялися впроваджувати у життя глобальну дегуманізацію людства.

Пересвідчитися у вищенаведеному можна на спеціальному інформаційному ресурсі, створеного фахівцями профанами з ООН і ВООЗ, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Знаково, але неназвані співробітники цілком непотрібних для світу структур посилаються на якісь відверто сумнівні наукові експерименти з єдиною метою нормалізувати явище педофілії.

Хворобливі ініціативи адептів фройдо-марксизму подаються у вигляді рекомендацій і настанов із сексуальної "освіти" дітей, причому не підлітків, а саме дошкільнят та учнів початкової школи.

Для розуміння ситуації, антиінтелектуальної кризи та морального занепаду в ООН і ВООЗ важливо продемонструвати доволі характерну цитату зі стратегічного плану, який мають втілити у життя до 2030 року:

«Маленькі діти – це сексуальні істоти, які повинні мати сексуальних партнерів і починати статеве життя якомога раніше. З цієї причини дитячі садки та початкові школи повинні вчити дітей розвивати хіть і сексуальне бажання, вчитися мастурбації, будувати одностатеві стосунки, використовувати онлайн-порнографію і вивчати різні сексуальні техніки, такі як оральний секс».

Фактично, підлеглі Генерального секретаря ООН русофіла Антоніу Ґутерриша перестали ховати своє справжнє нутро і просто відпрацьовують свої "30 срібняків", проштовхуючи різні програми "прогресивної" дегенерації.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", один із найпрестижніших американських вишів запровадив нові "ґендерно нейтральні лексичні норми" для своїх студентів і викладачів.

Читайте також:
Політика
Чи відомо вам, хто, як і коли штучно поєднав фройдистський психоаналіз з ідеями Карла Маркса. Ні? Тоді ми розповімо!
07.07.2023, 16:00
Виміри
У вівторок, 4 липня, у Полтаві планують відкрити фотовиставку з дивною назвою, схожою на пароль до Wi-Fi – "ЛҐБТІК+ на захисті України".
03.07.2023, 12:00
Політика
Один із найпрестижніших і шанованих американських вишів запровадив нові "лексичні норми" для своїх студентів і викладачів.
14.06.2023, 19:56
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22.04.2023, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26