Мексиканські повстанці-сапатисти підтримали Україну

СВІТ
08.09.2022, 07:09
Мексиканські повстанці-сапатисти підтримали Україну
Фото: Effimera

Поки офіційна влада в особі чинного президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора виступає адвокатами РФ, опозиція Мексики стає на бік добра.

Свідченням цього є резолюція Шостої Комісії Сапатистів під проводом субкоманданте Ґалеано Маркоса, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Il Manifesto".

Зазначена структура – це ніщо інше як багатотисячний ліворадикальний озброєний партизанський рух, який самотужки протидіє наркокартелям у південних мексиканських штатах і викриває поліціянтів-корупціонерів.

Як вдалося з'ясувати нашим іноземним колегам, повстанці-сапатисти збираються провести велелюдну демонстрацію проти російської агресії та підтримку українців.

«Пів року тому росія здійснила підступний, але відкритий напад на незалежну країну. На кону стоять інтереси великого капіталу, але страждає від цього народи України (і, можливо, незабаром, страждатимуть інші близьких чи далекі географічні регіони). Якими б ми не були сапатистами, ми підтримуємо не ту чи іншу державу, а радше тих, хто бореться за своє життя проти системи. Сьогодні наші серця на боці українців, які борються за мир і свободу.

Наш обов'язок – підтримувати їх у міру наших можливостей. Слово, образ, мелодія, танець, піднятий кулак, обійми – навіть із далеких локацій, як Мексика, – опора, яка оживить їхні серця. Ми закликаємо, по можливості, і до фінансової підтримки всенародного опору в Україні. Їхня боротьба має сенс і рацію, але великий західний капітал прагне монополізувати ситуацію, щоби українці тісніше увійшли у химерний глобальний світ як дешева робоча сила. Без дволикості ми кричимо і закликаємо кричати та вимагати: геть з російську армії з України. Україна має бути вільна від окупації», – йдеться у вказаній резолюції.

Окремо повстанці-сапатисти звернулися до уряду й особисто президента Мексики, перестати плазувати перед агресором і надати українцям необхідне озброєння, зокрема те, яке було відібрано правоохоронцями та армією у наркокартелів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США готують план підтримки української армії у довгостроковій перспективі.

Читайте також:
Війна
На конференції у Києві білоруські національні сили оголосили про спільну стратегію боротьби проти рашизму.
05 грудня, 18:55
Опінії
Окупанти мають намір знищити нас назавжди, і навіть мають свій план «пабєди» з прицілом на 2025-й рік.
05 грудня, 15:14
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17