Мексиканські повстанці-сапатисти підтримали Україну

СВІТ
08 вересня, 07:09
Мексиканські повстанці-сапатисти підтримали Україну
Фото: Effimera

Поки офіційна влада в особі чинного президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора виступає адвокатами РФ, опозиція Мексики стає на бік добра.

Свідченням цього є резолюція Шостої Комісії Сапатистів під проводом субкоманданте Ґалеано Маркоса, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Il Manifesto".

Зазначена структура – це ніщо інше як багатотисячний ліворадикальний озброєний партизанський рух, який самотужки протидіє наркокартелям у південних мексиканських штатах і викриває поліціянтів-корупціонерів.

Як вдалося з'ясувати нашим іноземним колегам, повстанці-сапатисти збираються провести велелюдну демонстрацію проти російської агресії та підтримку українців.

«Пів року тому росія здійснила підступний, але відкритий напад на незалежну країну. На кону стоять інтереси великого капіталу, але страждає від цього народи України (і, можливо, незабаром, страждатимуть інші близьких чи далекі географічні регіони). Якими б ми не були сапатистами, ми підтримуємо не ту чи іншу державу, а радше тих, хто бореться за своє життя проти системи. Сьогодні наші серця на боці українців, які борються за мир і свободу.

Наш обов'язок – підтримувати їх у міру наших можливостей. Слово, образ, мелодія, танець, піднятий кулак, обійми – навіть із далеких локацій, як Мексика, – опора, яка оживить їхні серця. Ми закликаємо, по можливості, і до фінансової підтримки всенародного опору в Україні. Їхня боротьба має сенс і рацію, але великий західний капітал прагне монополізувати ситуацію, щоби українці тісніше увійшли у химерний глобальний світ як дешева робоча сила. Без дволикості ми кричимо і закликаємо кричати та вимагати: геть з російську армії з України. Україна має бути вільна від окупації», – йдеться у вказаній резолюції.

Окремо повстанці-сапатисти звернулися до уряду й особисто президента Мексики, перестати плазувати перед агресором і надати українцям необхідне озброєння, зокрема те, яке було відібрано правоохоронцями та армією у наркокартелів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США готують план підтримки української армії у довгостроковій перспективі.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00