Мер Черкас Бондаренко, який обіцяв чинити спротив Зеленському, став віп-агітатором “слуг народу”

ПОЛІТИКА
28.10.2021, 17:06
Слуга — це стан душі.
Слуга — це стан душі.
Фото: 18000

За останній рік погляди градоначальника Черкас притерпіли змін.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підтримає на виборах у 197-му округу провладного кандидата, висуванця «Слуги народу», мера Золотоноші Віталія Войцехівського. 

Про це він заявив у відповідному відеозверненні, яке опублікував на сторінці  Анатолій Бондаренко — міський голова Черкас у ФБ.

Бондаренко заявив, що вирішив підтримати на виборах «свого колегу» Віталія Войцехівського. 

Вчорашній противник Зеленського переспівав основні тези, які слуга Войцехівський використовує у своїй передвиборній боротьбі: активний розвиток Золотоноші в останні роки, неодноразове переобрання Войцехівського мером Золотоноші тощо. 

Нагадаємо, Бондаренко ще наприкінці 2020 року судився з пРезидентом Володимиром Зеленським (якого ще називають слугою Коломойського) через те, що "гарант" назвав його бандитом.

Окрім того, Бондаренко виступав запровадження необґрунтованого, на його думку, локдауну.

Бондаренко обіцяв, що Черкаси чинитимуть спротив

Втім, як бачимо, Бондаренко спротив вже точно нікому не чинитиме.

А Черкаси — цілком можливо.

Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20 листопада, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30 вересня, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45