Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
23 травня, 07:01
Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.

Таку доволі поширену нині думку на своїй Facebook-сторінці виклав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, російська федерація як єдина держава має зникнути, давши дорогу новим незалежним країнам, з якими цивілізований світ вибудує рівноправні відносини.

«Звісно, ми не жадібні. Нам достатньо повернути своє та звільнити кілька мільйонів своїх громадян, які стали заручниками російських окупантів у Криму, на Донбасі, а тепер і у Херсонській та Запорізькій областях. Але це не все. Повертаючи своє, ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нових нападів з боку РФ. Відтак, поки що Збройні Сили України готуються до звільнення окупованих РФ українських територій, включно з Кримом, решта має працювати на розвал російської держави», – написав Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли наголошує, нові державні утворення, які постануть на місці РФ, спиратимуться на міжнародні норми та принципи під наглядом України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії в тому вигляді, в якому вона існує тепер.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15