Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
23.05.2022, 07:01
Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.

Таку доволі поширену нині думку на своїй Facebook-сторінці виклав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, російська федерація як єдина держава має зникнути, давши дорогу новим незалежним країнам, з якими цивілізований світ вибудує рівноправні відносини.

«Звісно, ми не жадібні. Нам достатньо повернути своє та звільнити кілька мільйонів своїх громадян, які стали заручниками російських окупантів у Криму, на Донбасі, а тепер і у Херсонській та Запорізькій областях. Але це не все. Повертаючи своє, ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нових нападів з боку РФ. Відтак, поки що Збройні Сили України готуються до звільнення окупованих РФ українських територій, включно з Кримом, решта має працювати на розвал російської держави», – написав Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли наголошує, нові державні утворення, які постануть на місці РФ, спиратимуться на міжнародні норми та принципи під наглядом України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії в тому вигляді, в якому вона існує тепер.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34