Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
23 травня, 07:01
Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.

Таку доволі поширену нині думку на своїй Facebook-сторінці виклав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, російська федерація як єдина держава має зникнути, давши дорогу новим незалежним країнам, з якими цивілізований світ вибудує рівноправні відносини.

«Звісно, ми не жадібні. Нам достатньо повернути своє та звільнити кілька мільйонів своїх громадян, які стали заручниками російських окупантів у Криму, на Донбасі, а тепер і у Херсонській та Запорізькій областях. Але це не все. Повертаючи своє, ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нових нападів з боку РФ. Відтак, поки що Збройні Сили України готуються до звільнення окупованих РФ українських територій, включно з Кримом, решта має працювати на розвал російської держави», – написав Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли наголошує, нові державні утворення, які постануть на місці РФ, спиратимуться на міжнародні норми та принципи під наглядом України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії в тому вигляді, в якому вона існує тепер.

Читайте також:
Історія
Перемога козацько-кримської коаліції над московитами у Конотопа – героїчна сторінка нашої історії. Втім, вона не дала змоги виграти війну.
16:00
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
вчора, 14:42
Виміри
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" перебуває у складі ЗСУ. Хочеш захищати Україну разом з нами?
27 червня, 16:52
Війна
Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Анатолію Степановичу Мельнику
27 червня, 12:35
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01