Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
23.05.2022, 07:01
Ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нападів із боку РФ, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.

Таку доволі поширену нині думку на своїй Facebook-сторінці виклав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, російська федерація як єдина держава має зникнути, давши дорогу новим незалежним країнам, з якими цивілізований світ вибудує рівноправні відносини.

«Звісно, ми не жадібні. Нам достатньо повернути своє та звільнити кілька мільйонів своїх громадян, які стали заручниками російських окупантів у Криму, на Донбасі, а тепер і у Херсонській та Запорізькій областях. Але це не все. Повертаючи своє, ми зобов'язані закласти гарантії неповторення нових нападів з боку РФ. Відтак, поки що Збройні Сили України готуються до звільнення окупованих РФ українських територій, включно з Кримом, решта має працювати на розвал російської держави», – написав Рефат Чубаров.

Водночас голова Меджлісу киримли наголошує, нові державні утворення, які постануть на місці РФ, спиратимуться на міжнародні норми та принципи під наглядом України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії в тому вигляді, в якому вона існує тепер.

Читайте також:
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17