У Новому році українці залишаться без хліба?

ЕКОНОМІКА
28.12.2021, 14:00
У Новому році українці залишаться без хліба?
Фото: Google

За теперішньої вартості газу, заводи не в змозі виробляти хліб і продавати його за встановленими роздрібними торговцями ​цінами.

Про це йдеться у редакційному матеріалі видання "Delo.ua", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, масштабне втручання Зе-команди у реальний сектор економіки відкидає більшість населення України за межу виживання, хоча вони і так зводять кінці з кінцями.

Водночас офіс "президента Голобородька" на чолі з Андрієм Єрмаком і надалі замість хліба годуватиме електорат видовищами, днями народженнями та розповідатиме, що у всьому винні не вони, а попередники.

Ось як прокоментував поточну кризову ситуацію голова Всеукраїнської Асоціації пекарів Юрій Дученко:

«Українські хлібозаводи у зв'язку з надвисокою вартістю газу, яка продовжує зростати, і неможливістю підвищити пропорційно роздрібну ціну на продукцію, зазнають збитків. Деякі вже відкрито попереджають про можливе закриття і відмову від виробництва хліба та хлібобулочної продукції, а також про можливі перебої з постачанням соціально значущого продукту регіонах України. Наша галузь гостро потребує підтримки уряду в обставинах, що склалися, але її, як бачимо, поки навіть не передбачено».

Зауважимо, що з початку 2021 року на 40% зросли ціни на борошно, а також удвічі подорожчала електроенергія, призвівши до незворотної збитковості роботи хлібопекарських підприємств.

У зв'язку з вищевикладеним, хотілося б поцікавитися в уряду України: яких продуктів ми позбудемося далі, можливо м'яса і молока?

Однак те, що у пекарській галузі назріла масштабна криза – знаковий фактор, адже відсутність на столі в українців основного продукту щоденного споживання знову прирікає націю на штучний голод, але тепер замість московських більшовиків його організовують члени криворізького "95 Кварталу".

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", ціни на яйце куряче в Україні зростатимуть через наявний дефіцит.

Читайте також:
Економіка
Вітчизняні господарства на 13% збільшили ринкову вартість буряка і тепер 1 кілограм коштує не менше 11-14 гривень.
21 лютого, 07:48
Економіка
Власники вітчизняних торговельних мереж значно збільшили націнку на хліб у зв'язку з запровадженням держрегулювання.
26 січня, 07:42
Економіка
Істотний дефіцит свинини українського виробництва не відбився на загальному рівні споживання цього виду м'яса.
07 січня, 07:01
Економіка
На 13,5% в Україні скоротилося виробництво яєць, у зв'язку з чим прогнозується зростання цін на вказаний продукт.
20.12.2021, 12:05
Економіка
Шановні українці, будьте обачливі, купуючи у крамницях свіжий огірок – він може бути привезений із країни-агресора!
18.11.2021, 08:58
Світ
Підприємливі ділки з РФ взялися маркувати свою продукцію фінською мовою, щоби показати нібито високу якість, яка залишає бажати кращого.
25.09.2021, 10:12