Міністерство оборони Британії показало актуальну карту бойових дій в Україні

ВІЙНА
29.11.2022, 14:25
Міністерство оборони Британії показало актуальну карту бойових дій в Україні

Згідно з даними британської розвідки, активні бойові дії продовжуються на Донецькому та Луганському напрямках

Станом на 29 листопада росіяни продовжують здійснювати спроби наступальних дій на поточному напрямку. Тим часом ЗСУ намагаються завдавати ударів по тилу противника.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на карту, опубліковану у Twitter Міноборони Великої Британії.

Так, згідно з даними британської розвідки, активні бойові дії продовжуються на Донецькому та Луганському напрямках. Там окупаційні війська рф намагаються просунутися на трьох напрямках - у районі Бахмута, Сватового та Кремінної.

Українські війська продовжують героїчно обороняти свої позиції, а також здійснювати контрнаступні дії у відповідь на атаки супротивника.

Крім того, ЗСУ продовжують виконувати вогневі завдання по периметру всього фронту. Зокрема, на півдні країни, українські бійці завдають ударів по накопиченню позицій росіян на лівому березі Херсонської області.
 

Читайте також:
Війна
Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.
23 січня, 15:00
Війна
Понад 10 кілометрів черги та далі по 2, по 3 фури підвозять ближче до фронту
23 січня, 12:19
Війна
Українські захисники міцно вгризлися у змерзлий степовий ґрунт Донецької області, де вправно знешкоджують отари російських загарбників.
19 січня, 18:37
Війна
Тепер солдатня з окупаційно-терористичного контингенту РФ відпочиватиме із вогником у пеклі на концерті Іосіфа Кобзона.
16 січня, 19:44
Війна
Через морози бійці не можуть відходити від своїх баз надовго, а акумулятори дронів і смартфонів на морозі сідають удвічі швидше
13 січня, 12:27
Війна
Понищена російськими загарбниками українська перлина Приазов'я наразі перебуває на межі гуманітарної катастрофи.
09 січня, 20:35