Міністр АПК Лещенко обіцяє 8 млн т молока на рік

ЕКОНОМІКА
14 січня, 12:39
Міністр АПК Лещенко обіцяє 8 млн т молока на рік
Фото: Agravery

Українські молочарі мають виробляти не менш як 6 мільйонів тонн продукції у промисловому секторі вже з цього року.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняному виданню "AgroPolit" висловив аграрний міністр Роман Лещенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Водночас за його словами, малим сімейним фермам в Україні встановлено граничнодопустимі річні показники на рівні 2 мільйони тонн молока.

«Ми зараз напрацьовуємо відповідну програму, і коли вийдемо на фінальний її варіант, то представимо наше бачення розвитку молочної галузі. При системних інвестиціях в п'ятирічному циклі ми можемо розгорнути цю всю парадигму, відійти від імпорту і розвивати внутрішнього виробника. Ми проводимо відповідні розслідування, дивимось аналітику, але я хочу сказати, що ми точно будемо захищати свій ринок. Особливо гостро це стосується сирної продукції, імпорт якої зростає в геометричній прогресії. У нас протягом січня-квітня цього року імпортовано сирної продукції на 120 млн грн, це при тому, що минулого року станом на цей час імпорт складав 90 млн грн», – зазначив Роман Лещенко.

Очільник міністерства аграрної політики та продовольства України також переконує, що наразі уряд розглядає питання захисних мит для вітчизняної молочної галузі.

«Звісно, це стосується не всієї групи товарів, а лише окремих. У першу чергу йдеться про сирну продукцію. Без захисту ринку, без внутрішньої підтримки ми не зможемо зупинити цю інтервенцію», – підсумував профільний міністр.

При цьому Роман Лещенко не згадав про кризу, яка спіткала у цілому сільське господарство України в останні роки завдяки діям Зе-влади, тому виникає логічне питання: чи планує уряд допомагати аграріям не словом, але ділом?

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.

Читайте також:
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.
05 січня, 11:25
Інвестори негативно зреагували на обрання президентом Республіки Чилі ідейного неомарксиста з родини емігрантів Ґабріеля Борича.
21.12.2021, 15:04
Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...
21.12.2021, 09:59
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04.12.2021, 15:48
Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.
29.11.2021, 14:21