Міністр оборони Латвії: Україна має перемогти, а Росія – програти

СВІТ
27 січня, 07:42
Міністр оборони Латвії: Україна має перемогти, а Росія – програти
Фото: Facebook

Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.

Про це з трибуни латвійської Саейми напередодні заявила чинний міністр оборони країни Інара Мурніеце, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, колективний Захід мусить реалізувати цілеспрямовану довгострокову стратегію не щодо стримання Росії, але її цілковитої поразки на полі бою в Україні.

Очільниця міноборони Латвії підкреслила, у разі, якщо порційно допомагати Києву оборонятися від агресії Москви, європейській безпеці загрожуватимуть нові, потенційно ще більші війни.

«Західна єдність має критичне значення для забезпечення максимальної довгострокової політичної, фінансової та військової підтримки Україні на стільки, скільки це потрібно. Українці мають перемогти, а росіяни – програти, і це не має бути темою для обговорень ніде у світі. Як би нам важко не було, українцям ще важче.

Латвія одна з перших країн, незадовго до широкомасштабної російської агресії, розпочала постачі військової допомоги Україні. Наразі ми готуємо новий вантаж нашим партнерам у Києві. Крім того, Латвія тренує українських військовиків, лікує поранених і надає тимчасовий притулок біженцям з України. Все це ми робимо задля перемоги України, нашої спільної перемоги», – висловилася Інара Мурніеце.

Також слід додати, що поряд із Латвією значну військову, фінансову та гуманітарну допомогу нам надають інші сусіді по Міжмор'ю, а саме Литва з Естонією, котрі розуміють, яку небезпеку для глобального миру та безпеки становить РФ.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за твердженням чинного прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, поразка України може стати прелюдією до Третьої світової війни.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34