Міністр оборони Латвії: Україна має перемогти, а Росія – програти

СВІТ
27.01.2023, 07:42
Міністр оборони Латвії: Україна має перемогти, а Росія – програти
Фото: Facebook

Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.

Про це з трибуни латвійської Саейми напередодні заявила чинний міністр оборони країни Інара Мурніеце, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, колективний Захід мусить реалізувати цілеспрямовану довгострокову стратегію не щодо стримання Росії, але її цілковитої поразки на полі бою в Україні.

Очільниця міноборони Латвії підкреслила, у разі, якщо порційно допомагати Києву оборонятися від агресії Москви, європейській безпеці загрожуватимуть нові, потенційно ще більші війни.

«Західна єдність має критичне значення для забезпечення максимальної довгострокової політичної, фінансової та військової підтримки Україні на стільки, скільки це потрібно. Українці мають перемогти, а росіяни – програти, і це не має бути темою для обговорень ніде у світі. Як би нам важко не було, українцям ще важче.

Латвія одна з перших країн, незадовго до широкомасштабної російської агресії, розпочала постачі військової допомоги Україні. Наразі ми готуємо новий вантаж нашим партнерам у Києві. Крім того, Латвія тренує українських військовиків, лікує поранених і надає тимчасовий притулок біженцям з України. Все це ми робимо задля перемоги України, нашої спільної перемоги», – висловилася Інара Мурніеце.

Також слід додати, що поряд із Латвією значну військову, фінансову та гуманітарну допомогу нам надають інші сусіді по Міжмор'ю, а саме Литва з Естонією, котрі розуміють, яку небезпеку для глобального миру та безпеки становить РФ.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що за твердженням чинного прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, поразка України може стати прелюдією до Третьої світової війни.

Читайте також:
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17