Міноборони ФРН відмовляє Україні в авіаракетах

ПОЛІТИКА
26 червня, 20:33
Міноборони ФРН відмовляє Україні в авіаракетах
Фото: Bild

Борис Пісторіус переконаний, що "нині не час" озброювати українців такими необхідними ракетами повітряного базування високої дальності.

Про це чинний міністр оборони Федеративної республіки Німеччини заявив сьогодні (26.VI.) під час виступу у Вільнюсі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

Пан Пісторіус відмовляється пояснювати, чому українські війська, які вже 10-й рік поборюють російську агресію, не можуть отримати навіть десяток надсучасних крилатих ракет типу "Taurus".

«Що стосується зброї великої дальності... Я хочу ще раз дуже чітко сказати й відповідально заявити, що ми, як і раніше, займаємо обережну позицію. Як, до речі, наші американські партнери. Згадайте про ракети "ATACMS". На цю мить у нашій оцінці нічого не змінилося», – зазначив голова міноборони ФРН.

Важливо пам'ятати, наприкінці травня поточного року влада України звернулася до уряду Німеччини з проханням надати ракети "Taurus" дальністю до 500 км, але у Берліні побоюються, що цю зброю використовують для ударів по території РФ.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що європейці (перш за все швейцарці, французи та німці) стали частіше вимагати від українців замиритися з окупантами.

Читайте також:
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05 грудня, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18 жовтня, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03 вересня, 17:33
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ, відступаючи з раніше підготовлених позицій, залишив багато цікавого нашим захисникам.
12 серпня, 17:37
Війна
Влада США нарешті схвалила постачання першої партії сучасних гусеничних панцерників, які надійдуть не раніше вересня.
07 серпня, 21:12
Опінії
Сєргєй Шойгу не просто так їздив до Пхеньяна на парад до північнокорейського диктатора. Російські окупанти потребують більше снарядів.
04 серпня, 21:11