Міноборони ФРН відмовляє Україні в авіаракетах

ПОЛІТИКА
26.06.2023, 20:33
Міноборони ФРН відмовляє Україні в авіаракетах
Фото: Bild

Борис Пісторіус переконаний, що "нині не час" озброювати українців такими необхідними ракетами повітряного базування високої дальності.

Про це чинний міністр оборони Федеративної республіки Німеччини заявив сьогодні (26.VI.) під час виступу у Вільнюсі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

Пан Пісторіус відмовляється пояснювати, чому українські війська, які вже 10-й рік поборюють російську агресію, не можуть отримати навіть десяток надсучасних крилатих ракет типу "Taurus".

«Що стосується зброї великої дальності... Я хочу ще раз дуже чітко сказати й відповідально заявити, що ми, як і раніше, займаємо обережну позицію. Як, до речі, наші американські партнери. Згадайте про ракети "ATACMS". На цю мить у нашій оцінці нічого не змінилося», – зазначив голова міноборони ФРН.

Важливо пам'ятати, наприкінці травня поточного року влада України звернулася до уряду Німеччини з проханням надати ракети "Taurus" дальністю до 500 км, але у Берліні побоюються, що цю зброю використовують для ударів по території РФ.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що європейці (перш за все швейцарці, французи та німці) стали частіше вимагати від українців замиритися з окупантами.

Читайте також:
Війна
Війна РФ проти України все більше схоже на протистояння гармат, гаубиць і мінометів. Тож постачання відповідних боєприпасів на вагу золота.
18 червня, 19:25
Світ
Розпропагандована система протиповітряного захисту виявилася ласою ціллю для «Гізболли». Ліванські бойовики дронами «виховують» ЦАХАЛ.
09 червня, 11:45
Війна
Провідна європейська збройова корпорація «Czechoslovak Group» забила на сполох. Виявилося, що нашим захисникам постачають погані боєприпаси.
31 травня, 13:41
Опінії
Українські захисники поступово крок за кроком відвойовують позиції держави в акваторії Азовського і Чорного морів. Ворогу стає непереливки.
20 травня, 13:45
Війна
Чим далі від передової, тим більше їздять автівки, які вкрай потрібні воїнам. Транспорт нині справді на вагу золота для евакуації поранених.
17 березня, 09:37
Війна
В українському повітряному просторі розгортаються не менш важливі бої, ніж на суходолі. Російські окупанти прагнуть панувати у небі.
13 березня, 06:01