У Зеленського підтвердили: зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" переноситься

ВІЙНА
25.08.2020, 18:50
У Зеленського підтвердили: зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" переноситься
Фото: inform-ua

Раніше про перенесення зустрічі повідомляли ЗМІ з посиланням на джерела у російській делегації

Запланована на 28 серпня зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) переноситься у зв’язку з відрядженням радника президента Франції. Про це заявили у пресслужбі Офісу Президента, передає УНН.

"Зустріч радників лідерів держав – учасниць Нормандського формату, яка мала відбутися 28 серпня в Парижі, переноситься у зв’язку з відрядженням радника Президента Франції Еммануеля Бонна. Про нову дату зустрічі буде повідомлено додатково", - йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що зустріч політичних радників глав країн "нормандської четвірки" (Росія, Німеччина, Франція і Україна) може відбутися 28 серпня. Як повідомлялося, участь в майбутньому засіданні з української сторони мав брати керівник ОП Андрій Єрмак, від РФ - заступник голови адміністрації президента Дмитро Козак.

Згодом плани на таку зустріч підтверджував і Президент.

Минулого тижня віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих території Олексій Резніков анонсував зустріч «нормандської четвірки» протягом серпня цього року.

«Я переконаний, що протягом серпня така зустріч можлива. Це можливо за умови, що ми дійсно рухаємося назустріч. Я зовсім не ідеалізую наших опонентів у переговорному процесі й розумію, коли вони затягують час, а коли насправді хочуть чогось досягти», - пояснив він.

Раніше Резніков заявляв, що російська сторона не висувала жодних ультиматумів щодо змін до Конституції України під час зустрічі радників нормандської четвірки у Берліні.

Нагадаємо, російська сторона заявила, що після зустрічі політичних радників глав держав «нормандської четвірки» в Берліні, не вдалось дійти прориву по переговорах.

Також керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що зустріч радників «нормандської четвірки» на крок наблизила проведення саміту в Берліні».

Читайте також:
Опінії
Ходіння по колу, як і ходіння по граблях, – теж розвага. Але не за нинішніх обставин для України.
22.04.2021, 09:12
Опінії
Або про нелегкі хліби українських нострадамусів...
14.04.2021, 13:04
Опінії
…Коли у зеленому мареві зникає відчуття часу і простору!
12.09.2020, 11:26
Політика
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
04.07.2020, 11:12
Політика
Спроби реалізації мінських домовленостей можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні.
26.03.2020, 05:13
Політика
Експрезидент наголосив, що створення «консультативної ради» означатиме легітимізацію ватажків терористів.
25.03.2020, 09:39