Зеленський може позбутися влади до кінця року – Безсмертний

ПОЛІТИКА
26.03.2020, 05:13
Зеленський може позбутися влади до кінця року – Безсмертний
Фото: УНІАН

Спроби реалізації мінських домовленостей можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні.

Про це в телеефірі заявив політик Роман Безсмертний.

«Ситуація розрахована на те, що диктаторські посттоталітарні замашки з владних коридорів будуть розкручувати цей маховик і рити прірву між суспільством, державою і владою. А в Кремлі будуть аплодувати. Тому що при такій динаміці важко сказати, чи до нового року взагалі Зеленський побуде при владі. Адже очевидно, що чергового підписання подібних "мінських документів" українське суспільство просто не сприйме. Воно вибухне», – наголосив Безсмертний. 

Політик також зауважив, що тільки демократичні механізми дозволять не допустити соціального вибуху та протистояння влади і суспільства.

«Цього можна не допускати тільки тоді, коли працюють закони демократії. Коли йде дискусія та обговорення між більшістю і меншістю, між центральною владою і місцевим самоврядуванням і так далі. А що відбувається? Зеленський, даруйте, він мавпує Путіна», – сказав Безсмертний.

Нагадаємо, очільник «Європейської солідарності» Петро Порошенко вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради» із представниками ДНР-ЛНР. Порошенко зазначив, що «погодитися на створення так званої консультативної ради» означає «легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею і дати їй шанс позбутися санкцій».

Як повідомлялося раніше, петиція до Зеленського з вимогою відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулось у Мінську 11 березня 2020 року, набрала необхідну кількість підписів.

На думку Володимира В'ятровича, Зеленський значною мірою усунутий від питань зовнішньої політики, особливо після призначення Андрія Єрмака на посаду очільника Офісу президента.

Читайте також:
Опінії
Ходіння по колу, як і ходіння по граблях, – теж розвага. Але не за нинішніх обставин для України.
22.04.2021, 09:12
Опінії
Або про нелегкі хліби українських нострадамусів...
14.04.2021, 13:04
Опінії
…Коли у зеленому мареві зникає відчуття часу і простору!
12.09.2020, 11:26
Війна
Раніше про перенесення зустрічі повідомляли ЗМІ з посиланням на джерела у російській делегації
25.08.2020, 18:50
Політика
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
04.07.2020, 11:12
Політика
Експрезидент наголосив, що створення «консультативної ради» означатиме легітимізацію ватажків терористів.
25.03.2020, 09:39