SOS: Побачив, що на качках озеро плаває

Опінії
12 вересня, 11:26
SOS: Побачив, що на качках озеро плаває

…Коли у зеленому мареві зникає відчуття часу і простору!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Товариство, рятуйте! Ми зранку, переглядаючи інформацію про вчорашні перемовини радників глав держав «нормандської четвірки» в Берліні, виявили, що втрачаємо орієнтири і все глибше, повторюючи шлях убогого Іллі Киви, занурюємося у сутінки когнітивного дисонансу!

Кому вірити – очам, чи радникам?!!

Ось цьому:

На переговорах політичних радників «нормандської четвірки» в Берліні УКРАЇНСЬКА СТОРОНА НЕ ОБІЦЯЛА ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОСТАНОВУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ. Однак, в парламенті дійсно зареєстрована ініціатива, яка містить корективи до постанови.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів глава української делегації в Берліні, віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков. Джерело: https://censor.net/ru/n3218889.

Чи оцьому:

Заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак стверджує, що під час переговорів в Берліні УКРАЇНСЬКА СТОРОНА ПОГОДИЛАСЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОСТАНОВУ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ. Верховна Рада нібито найближчим часом розгляне питання коригування вже прийнятої постанови.

Про це Козак заявив під час прес-конференції за результатами зустрічі політичних радників «нормандської четвірки» в Берліні, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна. Джерело: https://censor.net/ru/n3218882.

То що там було насправді?

Якесь опозиційне чортеня всередині провокує на ненормативну лексику – ба, навіть на її оновлення, бо старих запасів вже не вистачає на об´єктивне означення усього зеленого паскудства…

Курочка бичка родила, порося крашанку знесло.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Раніше про перенесення зустрічі повідомляли ЗМІ з посиланням на джерела у російській делегації
25 серпня, 18:50
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
04 липня, 11:12
Спроби реалізації мінських домовленостей можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні.
26 березня, 05:13
Експрезидент наголосив, що створення «консультативної ради» означатиме легітимізацію ватажків терористів.
25 березня, 09:39
Захід організовує Київська школа економіки.
22 січня, 09:11
Підозрювані у справі вбивства Павла Шеремета є заручниками геополітичних домовленостей.
27.12.2019, 06:41