Мін'юст США переслідуватиме російських воєнних злочинців

КРИМІНАЛ
22 червня, 21:45
Мін'юст США переслідуватиме російських воєнних злочинців
Фото: CNN

Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.

Про це після відвідин звільнених від російських окупантів містечок Київської області заявив генеральний прокурор США Меррік Ґерленд, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "CNN".

За його словами, американське Міністерство юстиції вже готує до відрядження в Україну команду фахівців, яких очолить відомий "мисливець за нацистами" 67-річний Елі Розенбаум.

Окрім нього, розслідувати наслідки присутності російських окупантів будуть експерти-криміналісти та слідчі, котрі спеціалізуються на порушеннях прав людини та воєнних злочинах.

«За угодою з Офісом Генерального прокурора України наше відомство відправить своїх фахівців із метою консультування української влади. Аналогічні місії спрямують до деяких країн Європи та Близького сходу, але за для боротьби з російськими зусиллями щодо обходу західних санкцій», – зазначив Меррік Ґерленд.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.

Читайте також:
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39
Світ
Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.
11 травня, 20:23
Війна
В укриттях оточеного московитами металургійного підприємства "Азовсталь" жінкам із малолітніми дітьми бракує продовольства.
25 квітня, 09:16