Мін'юст США переслідуватиме російських воєнних злочинців

КРИМІНАЛ
22 червня, 21:45
Мін'юст США переслідуватиме російських воєнних злочинців
Фото: CNN

Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.

Про це після відвідин звільнених від російських окупантів містечок Київської області заявив генеральний прокурор США Меррік Ґерленд, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "CNN".

За його словами, американське Міністерство юстиції вже готує до відрядження в Україну команду фахівців, яких очолить відомий "мисливець за нацистами" 67-річний Елі Розенбаум.

Окрім нього, розслідувати наслідки присутності російських окупантів будуть експерти-криміналісти та слідчі, котрі спеціалізуються на порушеннях прав людини та воєнних злочинах.

«За угодою з Офісом Генерального прокурора України наше відомство відправить своїх фахівців із метою консультування української влади. Аналогічні місії спрямують до деяких країн Європи та Близького сходу, але за для боротьби з російськими зусиллями щодо обходу західних санкцій», – зазначив Меррік Ґерленд.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Неймовірне везіння для теперішньої України мати такого інтелектуально неповносправного ворога, якою є ресурсна федерація московії!
03 грудня, 19:27
Світ
Виставка художниці Дар'ї Альошкіної "Шнурки пам'яті", присвячена Голодомору-геноциду українського народу у 1932-1933 роках.
02 грудня, 13:24
Виміри
Публікуємо список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб.
26 листопада, 11:38
Світ
Українці у різних містах світу вимагають визнати Голодомор геноцидом
26 листопада, 11:07
Історія
Похована правда про Голодомор
21 листопада, 11:15
Історія
Як поторочі в чорному з червоними зірками вирубували щойно розквітлі садки
08 листопада, 16:45