«Миргородтеплоенерго» обіцяє навідатися до злісних боржників

ПОЛТАВА
01.09.2021, 08:08
«Миргородтеплоенерго» обіцяє навідатися до злісних боржників

Споживачів послуг, які надає підприємство "Миргородтеплоенерго", попередили про візити державних виконавців у разі наявності боргів.

Відповідне оголошення оприлюднили на публічній сторінці Великобагачанської селищної ради у Facebook, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що до тих громадян, які уникають обов'язкової плати за спожиті комунальні послуги, через суд будуть застосовані штрафні санкції.

«Споживачі, котрі мають заборгованість перед нашим підприємством, у разі невживання ними заходів вреґулювання досудового вирішення проблеми, повинні розуміти, що підприємство вимушене звертатися із відповідною заявою до суду. Після розгляду звернення комунального підприємства про стягнення заборгованості у судовому порядку приймається рішення щодо примусового її погашення. Рішення суду надсилається боржнику, і він має визначитись, яким чином якнайшвидше погасити заборгованість. Якщо ж споживач зволікає із ліквідацією боргу за рішенням суду, то ми вимушені звертатися по допомогу до державних і приватних виконавців», — коментують ситуацію в адміністрації КП "Миргородтеплоенерго".

У зв'язку з вище наведеною інформацію, комунальники закликають громадян вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення, а боржників — знайти можливість терміново погасити заборгованість.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що підприємство "Полтававодоканал" надасть свою спецтехніку чиновникам Карлівської громади для здійснення ремонтних робіт.

Читайте також:
Полтава
Полтавські комунальники взялися за капітальні аварійно-ремонтні роботи на повітрянокабельній лінії по вулиці Колійній.
02 лютого, 11:05
Полтава
З 1 січня 2022 року мешканці Полтави платитимуть за централізоване водопостачання і водовідведення на 1,1 грн більше, ніж цьогоріч.
28.12.2021, 12:22
Полтава
У школах і дитячих садках Оржиці відновлено опалення, проте до осель місцевих мешканців тепло ще не поступає.
04.11.2021, 08:18
Полтава
Постачальник теплоносія для об'єктів соціальної сфери Оржицької громади до тепер не забезпечив їх необхідним газом.
19.10.2021, 14:07
Полтава
Від сьогодні – 19 жовтня – на території Гадяцької громади офіційно увімкнули опалення для всіх споживачів і об'єктів соціальної сфери.
19.10.2021, 10:05
Полтава
Уранці 15 жовтня на території Лубенської громаді офіційно увімкнули опалення для всіх споживачів і об'єктів соціальної сфери.
15.10.2021, 08:12