Міський голова Пирятина злигався зі «слугами»

ПОЛТАВА
17 березня, 08:48
Міський голова Пирятина злигався зі «слугами»

Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.

Як вдалося з'ясувати, голова Пирятинської міської громади днями провів зустріч із першим заступником міністра аграрної політики та продовольства Тарасом Висоцьким і народним депутатом Олексієм Устенком. Разом із ними Сімонов обговорив питання грантів для молочних товаровиробників і підтримку аграріїв.

Дивним чином очільник Пирятина не звернувся до свого безпосереднього партійного керівництва, яке засідає у Верховній Раді та монополізувало сільське господарство Полтавщини. Невже Кулініч та його каґал дозволили вести підкилимні ігри зі «слугами» у себе за спинами?

Все стає на місце, коли згадати, що ні Сімонов, ані інші представники проєкту «Довіра» живуть не Пирятинщиною та Україною, а своїми кишенями. Бо за час їхньої каденції при владі у громаді розібрано й викопано з фундаментом токи, ліквідовані тракторні бригади, а фермерські комплекси приведено у стан банкрутства для масової скупки агроолігархами.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як команда «Довіри» продовжує розкрадати бюджет Полтавщини. Чергову корупційну схему виявили у Мачухах, де лише на одній закупівлі вкрадено понад 1,2 млн грн.

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28