Місячний пейзаж, або бездоріжжя по-гадяцьки

ПОЛТАВА
14.12.2023, 20:23
Місячний пейзаж, або бездоріжжя по-гадяцьки
Фото: Останній Бастіон

Керівники Полтавської області та Полтавського району здатні лише піаритися на допомозі. Насправді ж їм відверто плювати на земляків.

Показовий випадок стався сьогодні, 13 грудня, на трасі, яка сполучає обласний центр із Зіньковом та Гадячем. Як з'ясувала медіаагенція «Останній Бастіон», дорожнє полотно відсутнє, замість нього — величезні кратери з глибокими від розталого снігу калюжами.

Водії міжміських маршруток відмовляються їхати цим місячним пейзажем, висаджуючи пасажирів на мороз. Як видно з ролика нижче, обурені люди проходять великий відрізок дороги, а затим знову сідають у теплий салон, клянучи останньою лайкою дорожників із чиновниками.

Найнебезпечніша та зовсім недоглянута частина траси знаходиться безпосередньо на території Гадяцької громади, влада якої полюбляє класти квіти до пам'ятника совєцького солдата-визволителя й при цьому обіцяти залатати ями. Про повноцінний ремонт у воєнний час не йдеться, що зрозуміло.

Хоча у цьогорічному бюджеті Гадяцької ОТГ на оновлення дорожнього покриття, якщо вірити пресслужбі міської ради, передбачено витратити 1 910,8 млн грн. Відповідь на питання: «Куди [чи все ж кому? — прим. ред.] спрямували вказану суму?», —для мешканців лишається загадкою.

Самі ж містяни, які вимушені щодня долати нелегкий шлях, нарікають, — «ще великої війни не було, а дороги, як наче післявоєнні, множилися громадою». Водночас тоді, коли росіяни пішли у повномасштабний наступ і майже дійшли Гадяча, влада взялася лагодити тільки обрані нею ділянки, розташовані у північній і північно-східній частині, що наводить на неприємні думки.

Місячний пейзаж, або бездоріжжя по-гадяцьки_1
Місячний пейзаж, або бездоріжжя по-гадяцьки_3
Місячний пейзаж, або бездоріжжя по-гадяцьки_5

Очевидно, що існують різні стани доріг, але той, який спостерігаємо на конкретному прикладі між Зіньковом і Гадячем — це катастрофа. Навряд чи місцеві казнокради таким чином хотіли зупинити просування ворожої техніки до обласного центру, їм навпаки боліло і болить спільна з росіянами пам'ять про «ковбасу за 2,20».

Наші земляки переконані, що виділені бюджетні гроші влада не спрямовує за потребою: у звітах пишуть про дороги та допомогу армії, насправді ж привласнюють, в очікуванні окупації. І це відбувається в усій області, а не тільки в одній Гадяцькій ОТГ.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як у сусідній із Полтавською Ковалівській громаді ситуація з дорогами не краща від гадяцької. Чиновники впритул не бачать багаторічну відсутність асфальту, проте набивають власні кишені коштами платників податків.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Позиція
Передчуваючи прийняття оновленого Закону «Про мобілізацію» голова Полтавської обласної ради виїхав за кордон
10 квітня, 18:30
Політика
Він задекларував нерухомість у Криму, а його дружина мільйони готівки.
19 березня, 15:03
Полтава
Українські патріоти, які весною 2014 року з Майдану рушили на Схід, по нині боронять Батьківщину. Багато кого з них уже немає серед нас.
14 березня, 16:10
Полтава
Біленький, своїми управлінськими рішеннями, «знешкодив» вже «Полтавафарм».
04 березня, 15:20
Полтава
Депутат міської ради Євген Дикань долучився до ініціативи Останнього Бастіону.
28 лютого, 09:16
Політика
Дві паралельні реальності сучасної України.
17 лютого, 17:40