Кратери замість асфальту: жителі Карлівської ОТГ скаржаться на погані дороги

ПОЛТАВА
17.12.2021, 11:12
Кратери замість асфальту: жителі Карлівської ОТГ скаржаться на погані дороги

Агентство місцевих доріг Полтавської області впритул не бачить багаторічну відсутність асфальту на автошляхах Карлівської громади.

Про це свідчить фотозвіт, оприлюднений пресслужбою органу місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що карлівські чиновники днями обстежили автомобільні дороги до сіл Максимівка, Попівка-2, Лип’янка і Солона Балка, стан яких виявився вкрай критичним.

«Можна сказати, що подекуди дороги взагалі немає. Це створює неабияку загрозу для безпеки руху, як для автомобілістів, так і для пішоходів. За результатами комісійного обстеження автомобільних доріг громади місцевого значення було направлено звернення до ДП "Агентство місцевих доріг в Полтавській області" з проханням забезпечити належний стан дорожнього покриття на ділянках вищезазначених доріг і безпосередньо здійснювати функції балансоутримувача», ‒ прокоментували у Карлівській міськраді.

Наведена ситуація яскраво показує: полтавським і київським можновладцям, які піаряться на так званому "Великому будівництві", фактично немає діла до сільських автоляхів, котрими щодня користуються тисячі громадян.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", для розчищення доріг Полтавщини у зимовий період уже підготовлено понад 26 тисяч тонн суміші та 225 одиниць спецтранспорту.

Кратери замість асфальту: жителі Карлівської ОТГ скаржаться на погані дороги_1
Читайте також:
Війна
Залізнична інфраструктура українського Півдня (Херсонщини та Запоріжжя) тимчасово обслуговує окупаційно-терористичний контингент РФ.
06.08.2023, 20:57
Війна
А дорослі досі вірять у "благородні" цілі горезвісного кремлівського "визволення" вигаданого пропагандистами "народу Донбасу".
30.01.2023, 19:09
Історія
Відремонтовані дороги – дуже велика кількість врятованих життів, вчасна евакуація поранених і доставка боєкомплекту на передову...
13.10.2022, 08:09
Полтава
Зранку 21 грудня 52 одиниці техніки виїхали на автошляхи Полтавщини, щоби здолати наслідки нічного снігопаду.
21.12.2021, 12:45
Життя
Безпека на дорозі залежить від усіх учасників руху, але здебільшого – від автомобілістів.
28.10.2021, 13:49
Кримінал
Назагал чверть усього бюджету України буде освоєно Укравтодором.
04.04.2021, 14:42