Мобілізаційний резерв України незіставний із російським

ВІЙНА
24 травня, 20:34
Мобілізаційний резерв України незіставний із російським
Фото: Facebook

За середньої тривалості життя чоловіків 57 років зробити призовний вік 60 років — це знищення українського населення! Справжній геноцид.

Як відомо, існує поняття мобілізаційної бази — це загальна чисельність населення призовного віку. Але поняття мобілізаційного резерву не є тотожним поняттю мобілізаційної бази, оскільки неможливо призвати всі 100%.

Крім того, хтось ще має працювати у тилу, погодьтеся. Вважається, що мобрезерв — це до 30% від мобілізаційної бази, решта ж — формат горезвісного німецького Volkssturm часів Другої світової війни.

Так от, мобілізаційна база РФ — приблизно 20 мільйонів осіб, тобто мобрезерв — 6 мільйонів осіб. Динаміка виїмки мобрезерву у ворога становить 400 тисяч осіб на рік.

Горизонт освоєння мобрезерву у рамках «перманентної мобілізації» згідно із моделлю Свєчіна — 15 років. По Україні розрахунок можете зробити самі (виключно із відкритих станом на тепер джерел):

  • наша мобілізаційна база — мільйонів осіб;
  • коефіцієнт мобрезерву — ті самі 30% від мобілізаційної бази;
  • приблизно 1,5 мільйона осіб уже служать в армії або інших державних структурах.
Висновок очевидний: «м'ясом» ми не переможемо, тому Захід нарешті має вступити у війну.

Автор : Олексій Кущ
Читайте також:
Економіка
Нестача робочої сили на третьому році війни починає позначатися на житті країни. В армії давно панує криза кількості особового складу.
03 червня, 15:05
Світ
Країна-загарбник продовжує втрачати населення внаслідок природних втрат. І це відбувається без урахування втрат на полі бою в Україні.
22 квітня, 08:23
Війна
Ухвалений Верховною Радою новий Закон «Про мобілізацію» збурив громадськість. Але для перемоги над росією, крім зброї, нам потрібні люди.
12 квітня, 12:30
Опінії
Україна — одна з небагатьох у світі, де низький показник народжуваності поєднується з колосальною міграцією населення. І втратами у війні.
29 січня, 13:28
Політика
Селекція росіян є вибухівкою сповільненої дії. Вона вже детонує, адже роками виплекана більшовиками юрба покидьків створила собі подібних.
26 січня, 21:45
Політика
У Європі зростає кількість біженців з України, найбільше переїхало до Німеччини.
11.12.2023, 17:55