Московія готується знову окупувати республіки Балтії — Лавров

ВІЙНА
01 лютого, 07:28
Московія готується знову окупувати республіки Балтії — Лавров
Фото: Twitter

Коли московити говорять, що ніколи та нізащо не будуть ні на кого нападати, то чекайте біди. Показовий тому приклад — війна проти України.

За лічені дні до 24 лютого 2022 року путін і його кремлівські придворні один поперед одного заявляли, що «РФ не планує нападу, яким лякають західні партнери». Виявилося, планували як мінімум із 2005 року, просто у Києві та на Заході системно ігнорували потенційну загрозу.

Тепер із цілком аналогічним закликом-попередженням виступив міністр закордонних справ ресурсної федерації Сєргєй Лавров-Калантарян. Він вимагає від світу не вірити у те, що «московія готує напад на країни Балтії», який може статися наприкінці поточного чи вже наступного року.

Очільник ворожої дипломатії намагався заперечити заяви західних лідерів і розвідок, але не надав жодного доказу для спростування. Цілком імовірно, потенційний воєнний напад на Литву, Латвію та Естонію, а також Фінляндію, попри їхнє членство у НАТО, стане дійсністю у разі «замороження» українського конфлікту.

Важливо розуміти, коли будь-який російський чиновник високого рангу говорить про «мир, дружбу жвачку», — він чи вона відверто бреше в очі, навіть не соромлячись. Якщо Лавров попереджає, що «російського нападу на балтійські країни не буде», — це неодмінно станеться і до цього слід готуватися.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що загроза поширення російської агресії реальна. Тож Європа має рішуче зміцнити свою оборону, а також швидко відновити стійкість суспільства.

Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26