Московія має бути зруйнована, інакше буде зруйнований світ

ПОЛІТИКА
19 лютого, 20:39
Московія має бути зруйнована, інакше буде зруйнований світ
Фото: Facebook

Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...

А все тому, що ми особисто були свідками того, як це не спрацювало; у 1990-х роках так наче й почало відбуватися, проте тривало дуже недовго. Однак потім росія знов скотилась до звичного стану і дуже яскраво те, що у нього повернулися ті самі люди.

Десь року у 1995-му путін був лібералом, Дмітрій Кісєльов — правдорубом, а Сєргєй Галанін — пацифістом. Хоп!..

Прихід до влади у РФ демократів для нас нецікавий, бо ми не маємо жодних гарантій, що це не відкотиться. Прихід до влади у РФ борців із корупцією для нас небезпечний, бо некорумпована росія буде у змозі вбивати нас ефективніше.

Наш національний інтерес — не в тому, щоб Росія не хотіла на нас нападати, а в тому, щоби не могла! Наші союзники на росії — дурні та дороги, хаос, корупція, непрофесійність та сепаратизм.

Ті ж, хто із цим бореться — наші супротивники. У цьому розрізі зняття із дошки умовної Ельвіри Набіулінної могло б бути кориснішим за зняття путіна, адже дебілів-кадебешиків багато, а геніальні фінансисти — штучний товар.

Тому вибір простий: якщо ви зацікавлені у виживанні наступних поколінь українців, знищення більш небезпечних росіян менш небезпечними має викликати в вас стриманий оптимізм і аж ніяк не співчуття. А як ні, — то ні.

І наостанок: у часи Перших визвольних змагань (1917-1922) багато українців щиро вважало, що з більшовиками можна мати справу, бо вони проти тирана-царя. Отже, щонайменше, ситуативні союзники.

А ще за окремі національні республіки, а не за єдину та неподільну. Ну, і взагалі, треба ж мати справу з кимось на росії, вона ж нікуди не подінеться, еге ж?

Результат ви знаєте.
Автор : Віктор Трегубов
Читайте також:
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
15 квітня, 13:45
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15