Москва — світова столиця тероризму

ПОЛІТИКА
26 березня, 06:00
Москва — світова столиця тероризму
Фото: Telegram

Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.

Таку думку у коментарі для медіаагенції «Останній Бастіон» висловила фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні пані Василина Орлова. Дослідниця стверджує, що на московії десятиліттями проводять з'їзди кровожерливих убивць, з якими торгує Захід.

Проте, якщо раніше це були суто ідеологічні (відверто лівацькі — прим. ред.) шабаші для вихідців із країн «третього й четвертого світу», то нині превалює антизахідний наратив. Кремлю важливо свої неоімперські комплекси прищепити борцям проти глобального панування Америки.

«Ні для кого не секрет, що у Москві проводяться цілі симпозіуми справжніх, а не вигаданих пропагандою, терористів: «Талібан», «Хамас», хусити та їм подібні парії. РФ відкрито потурає так званим «ісламським терористам» в усьому світі, але коли цей тероризм встромляє ножа їй у спину, то відразу ж знаходяться крайні. Зазвичай нормальні країни намагаються триматися трохи далі від цієї публіки, не кажучи вже про те, щоби вести із ними переговори на найвищому рівні у державі.

Але війна РФ проти України не залишила московії вибору, крім як влитися до лав знедолених, тобто ізгоїв. Відповідно, двері до країни відчинені будь-яким угрупованням. Через РФ всі ці «борці із західним колоніалізмом» набувають нові платформи. З Іраном РФ взагалі найкращі друзі, — розвивають іранську промисловість дронів, змогли навіть організувати цех зі збирання на московії іранських дронів (випуск своїх власних дронів уже не потягли через технологічну відсталість).

Дії терористів і основна тактика — залякувати мирне населення, оскільки на симетричні методи війни, як правило, не вистачає ресурсів: тим більше московія широко використовує тактики терористів. Пригадаймо, РФ свідомо знищує торгові центри, причому як на нібито своїй, так і на чужій території. 22 червня 2022 року ракетою знищено мол у Кременчуці, а тепер от московський «Крокус». До того РФ вбила дітей у маріупольському драмтеатрі, завдавала ударів по лікарнях, греблях, не кажу вже про цивільні споруди, багатоповерхові будинки», — зауважила Василина Орлова.

Також антрополог із Техаського Університету додає, що РФ, як і свого часу СССР, — справжній друг (якщо не сказати «Big brother» — прим. ред.) більшості радикальних релігійних угруповань на планеті. Москва постійно підтримує сотні різних деструктивних рухів ісламістів, антиколоніалістів, лівих та правих фанатиків, і при цьому здійснює колоніальну війну із геноцидом в Україні.

«Так, московія очолює весь цей фронт, але не враховує, що й сама РФ для підтримуваного нею світу може бути у кращому разі попутником на його шляху встановлення халіфату та переходу до постхристиянського світу та світу, де права людини нічого не означають. РФ зараз — найкращий друг терористів і радикалів по всьому світу. Ще один чудовий результат 25-річного путінського правління. Але ці потуги Кремля вже повертаються бумерангом», — висновує Василина Орлова.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що московство/російство — це викривлене мислення, а не кровно-духовна спільнота. Більшість людей у цивілізованому світі помиляються, коли росіян (вужче – московитів) вважають народом, а тим паче нацією.

Читайте також:
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46
Війна
Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.
06 травня, 12:23
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54