МОЗ змушує лікарів Запоріжжя звітувати за гроші, яких не отримували

ПОЛІТИКА
10 лютого, 08:33
МОЗ змушує лікарів Запоріжжя звітувати за гроші, яких не отримували

Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.

Свідченням цього є відверте блюзнірство чиновників Міністерства охорони здоров'я, які замість виплати заборгованості по заробітній платні лікарям вимагають публічної подяки за уявні надбавки.

Таку інформацію на своїй Facebook-сторінці оприлюднив завідувач відділення гінекології Бердянського територіального медичного об'єднання Євген Георгієв.

За словами фахового лікаря, у Запорізькій області на сьогодні склалася кричуща ситуація, коли від працівників медичної галузі вимагають дякувати за зарплату, яку вони не отримують місяцями.

«Уявіть, попри пандемію, весь 2021 рік із жодним лікувальним закладом не розрахувалися так, як обіцяли. Ба більше: вже у 2022 році нас продовжують годувати пустими обіцянками. Спочатку казали, що з лікарнями розрахуються до 7 лютого, потім вже після 7 лютого. Проте, ні ДО сьомого, ні ПІСЛЯ, грошей на рахунки лікарень не поступило. Ще й "ліплять горбатого", про слабке місце – "розподіл коштів на рівні лікарні". Було б що розподіляти! Бюджети лікарень та міські бюджети порожні», – стверджує Євген Георгієв.

Завідувач відділення гінекології Бердянського територіального медичного об'єднання додає, керівникам комунальних медичних установ Запорізької області надходять повідомлення МОЗ із наказом відзвітувати, що медперсонал отримав зарплату, але зароблені грошей медики досі не бачили.

«Ось це – ніщо інше, як хрестоматійний приклад політичного піару на болючій темі. По факту, грошей нема і замість "підвищення", вкотре маємо борги з виплат. А Зе-команда вчергове підставила владу на місцях, як це відбувалося з "Великим крадівництвом" чи непідвищенням комунальних тарифів», – зазначив Євген Георгієв.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", головного лікаря Миколаївської інфекційної лікарні звільнили за прямим наказом із Банкової.

Читайте також:
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Опінії
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".
31 січня, 18:45