Головлікаря Миколаївської інфекційної лікарні звільнили за наказом Банкової

22.12.2021, 10:33
Головлікаря Миколаївської інфекційної лікарні звільнили за наказом Банкової

Миколаївська обласна рада розірвала контракт із головним лікарем обласної інфекційної лікарні Світланою Федоровою.

Причиною стали публічні заяви досвідченого медика у Facebook про провали Зе-влади у боротьбі з пандемією коронавірусу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

"За" її звільнення у вівторок, 21 грудня, на засіданні обласної ради проголосували 42 присутніх депутати, "проти" – було всього 6.

На думку пані Федорової, вказані дії – ніщо інше як відверте політичне замовлення Офісу Президента, "зеленої" монобільшості та профільного міністерства.

«Мене викликали на комісію до облради за 25 хвилин до її початку. Комісію надіслали із МОЗ. Станом на тепер нашу лікарню закрили. Скажу чесно, це не була офіційна комісія – жодного висновку із цифрами, паперами, жодної історії хвороби не було оглянуто. Вони 2 години побігали по лікарні, жодної цифри, загальні фрази тільки», – прокоментувала ситуацію досвідчений медик.

Як бачимо, коли хтось з українців наважився публічно говорити правду про некомпетентність і зухвалу халатність "слуг неукраїнського народу", йому одразу затикають рота, надсилають ревізорів, звільняють із порушенням закону, а далі Зе-влада прагнутиме дискредитувати подібних викривальників.

Слід наголосити, що Світлана Федорова – єдина з головлікарів наважилася сказати правду міністрові охорони здоров'я Віктору Ляшку про критичну ситуацію з коронавірусною пандемією в інфекційних лікарнях.

Однак замість вислухати медика і допомогти пацієнтам, вітчизняні чиновники діють у дусі окупантів: вони добивають колапсуючу вітчизняну систему охорони здоров'я, не лишаючи хворим українцям шансу на одужання, а фахових лікарів позбавляють працевлаштування за найменшу критику начальства.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Зе-влада програє війну з коронавірусом на всіх фронтах, але винні чомусь прості медики.

Читайте також:
Кримінал
Українських активістів, яких силоміць вивозять до окупованого Криму, вдається врятувати завдяки корупції російських силовиків.
16 травня, 08:18
Світ
Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.
10 травня, 18:01
Кримінал
Непокаране зло вертається, особливо зло всередині України під час війни з російськими окупаційно-терористичними силами.
10 травня, 08:18
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35
Політика
Депутати пропонують амністувати Коломийського за крадіжку грошей з "ПриватБанку"
04 травня, 10:45
Економіка
Через цю угоду напівдержавна компанія недорахувалася близько 300 млн грн.
01 травня, 18:15