Мєдвєдєв як символ неповернення російської диктатури, – The Guardian

ПОЛІТИКА
04 серпня, 09:56
Мєдвєдєв як символ неповернення російської диктатури, – The Guardian
Фото: Replyua

Для російських можновладців і їхнього багатомільйонного покірного населення "несвобода краща за свободу", але для українців воля понад усе.

Цю красномовну різницю на прикладі Дмітрія Мєдвєдєва розібрали на деталі журналісти видання "The Guardian", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що третій президент РФ – реінкарнація яструба, який остаточно перетворився на символ знищених надій за останні 10 років, коли деякі західні політики вважали путінську систему здатною на лібералізації.

Британські журналісти нарешті угледіли в особі Дмітрія Мєдвєдєва бліду тінь чинного кремлівського бункерного щура, який не цураються оголошувати привселюдно свої експансіоністські плани щодо сусідів.

Дарма що залежна від оковитої вказана особа, до слова ще й винна в агресії проти Сакартвело влітку 2008 року, досі має доступ до широкої публіки завдяки соціальним мережам, звідки регулярно лунають безкарні погрози у бік цивілізованого світу, але сподіваємося це не надовго.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російський мільярдер із кримінальним минулим і зв'язками з організованими злочинними угрупованнями Гаврііл Юшваєв придбав собі громадянство Портуґалії.

Читайте також:
Опінії
Глуха стіна, що постала між нами, тепер вже forever.
04 серпня, 14:35
Політика
"Русскій мір" буде переможений не лише сучасною зброєю на полі бою, героїчною завзятістю й економічною ізоляцією, а головне – сенсами.
25 липня, 09:12
Опінії
Якщо нація цивілізована, то захищається. Як уміє і як може.
24 липня, 12:34
Війна
Представники Кремля привезли до тимчасово загарбаного росіянами Енергодару групу пропагандистів, яким показали ядерний реактор.
13 липня, 20:36
Опінії
Ніякі найжорстокіші кари, ніякий найлютіший деспот не зможуть знищити те злодійство, брехню, ошуканство
30 червня, 12:55
Війна
Радіаційний фон в експериментальній залі будівлі – в межах норми
25 червня, 17:45