Мєдвєдєв як символ неповернення російської диктатури, – The Guardian

ПОЛІТИКА
04.08.2022, 09:56
Мєдвєдєв як символ неповернення російської диктатури, – The Guardian
Фото: Replyua

Для російських можновладців і їхнього багатомільйонного покірного населення "несвобода краща за свободу", але для українців воля понад усе.

Цю красномовну різницю на прикладі Дмітрія Мєдвєдєва розібрали на деталі журналісти видання "The Guardian", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що третій президент РФ – реінкарнація яструба, який остаточно перетворився на символ знищених надій за останні 10 років, коли деякі західні політики вважали путінську систему здатною на лібералізації.

Британські журналісти нарешті угледіли в особі Дмітрія Мєдвєдєва бліду тінь чинного кремлівського бункерного щура, який не цураються оголошувати привселюдно свої експансіоністські плани щодо сусідів.

Дарма що залежна від оковитої вказана особа, до слова ще й винна в агресії проти Сакартвело влітку 2008 року, досі має доступ до широкої публіки завдяки соціальним мережам, звідки регулярно лунають безкарні погрози у бік цивілізованого світу, але сподіваємося це не надовго.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російський мільярдер із кримінальним минулим і зв'язками з організованими злочинними угрупованнями Гаврііл Юшваєв придбав собі громадянство Портуґалії.

Читайте також:
Війна
Кремлівська машина брехні продовжує набирати небачених обертів. Після відверто провального кіно про Бучу росіяни взялися за Енергодар.
вчора, 20:05
Економіка
У 2023 році компанії вдалося вийти на прибуток, який, втім, виявився в 5 разів меншим за торішній.
23 вересня, 14:30
Війна
На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.
23 вересня, 09:35
Війна
Урядовці ресурсної федерації Московїі замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні росіян.
19 вересня, 19:04
Світ
Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці
18 вересня, 07:15
Світ
На росії пообіцяли школярам відправити їх до «піонерського табору» у Північній Кореї
17 вересня, 14:21