Російський олігарх Юшваєв зміг уникнути санкцій, – The Portugal News

СВІТ
02 серпня, 20:23
Російський олігарх Юшваєв зміг уникнути санкцій, – The Portugal News
Фото: Google

Мільярдер із кримінальним минулим і зв'язками з організованими злочинними угрупованнями придбав собі нове громадянство.

Йдеться про російського олігарха Гаврііла Юшваєва з оточення кремлівського бункерного щура, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Portugal News".

Як з'ясувалося, вказана особа днями пройшла процес офіційної сертифікації у Лісабоні як сефардський єврей і невдовзі стане повноправним громадянином піренейської республіки.

Окремо згадується той факт, що 65-річний уродженець Махачкали Юшваєв, який поки мешкає у Москві зі статками €1,7 мільярда, у 1980-1990-х роках відсидів за тяжкі злочини, а після виходу з тюрми заснував корпорацію "Wimm-Bill-Dann" (одне з найбільших в Європі молочних виробництв – прим. ред.).

Західноєвропейські журналісти стверджують, що він не перший і, мабуть, не останній, хто скористався подібною послугою; раніше паспорти Портуґалії встигли отримали придбати Роман Абрамовіч і Андрєй Раппопорт.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські олігархи єврейського походження хочуть зняти з себе санкції через Європейський суд.

Читайте також:
Кримінал
Засновнику і колишньому лідеру картелю "Сонора", що наводив жах на Мексику у 1970-80-х роках, Рафаелю "Каро" Кінтеро загрожує чималий строк.
18 липня, 20:23
Опінії
Минулого тижня суд урешті заборонив Партію Шарія в Україні. Заборона партії, втім, не гарантує, що історія з нею не повториться знову.
26 червня, 20:18
Політика
Власник фейсбуку – головний вигодонабувач COVID-19. Його статки «під час першої хвилі коронавірусу» збільшилися на 31 мільярд доларів.
06.10.2020, 21:07
Полтава
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22.05.2020, 10:35
Світ
Фінляндія вже орендувала плавучий LNG-термінал для відмови від російського газу
вчора, 13:05
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
вчора, 12:05