На білорусько-латвійському пограниччі затримали майже 100 нелегалів

СВІТ
29.12.2021, 14:18
На білорусько-латвійському пограниччі затримали майже 100 нелегалів

Прикордонники Латвії попередили понад 75 спроб незаконного перетину кордону близькосхідними мігрантами з терену Білорусі.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на сайті Державної прикордонної охорони балтійської республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що після осінньої кризи на білорусько-литовськоій та білорусько-польській межі режим Олександра Лукашенка вирішив спрямувати сотні нелегалів у бік Латвії.

«Так, від 13 грудня спостерігається підвищена активність мігрантів щодо спроб агресивного перетину нашого державного кордону незаконним шляхом. Раніше його намагалися перетнути в середньому 20-30 нелегалів на добу. Тепер ця цифра обраховується вже 75-100 мігрантами й тільки зростає. Але наші вартові відразу ж розвертають їх у протилежний напрямок», – прокоментували ситуацію у пресслужбі латвійської Державної прикордонної охорони.

При цьому прикордонники Латвії уточнюють, що виключно з гуманітарних міркувань дозволили перейти на свою територію 94 особам, більшість із яких – жінки та діти з Близького Сходу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що тисячі мігрантів виявилися заручниками складної геополітичної ситуації, кинуті напризволяще Білоруссю, Європейським союзом і навіть власними країнами.

Читайте також:
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18
Світ
Останню свою субмарину Болгарія списала ще в 2011 році
24 січня, 16:13