На Донбасі задіяли новітню систему РЕБ для протидії російським БПЛА

ВІЙНА
03.12.2021, 09:07
На Донбасі задіяли новітню систему РЕБ для протидії російським БПЛА
Фото: google

Український підрозділ радіоелектронної боротьби подавив безпілотник противника

На Донбасі задіяли новітню систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для протидії російським безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Про це заявив в ексклюзивному інтерв’ю Донбас.Реалії командувач Операції Об’єднаних сил Олександр Павлюк.

Таким чином він розкрив деталі нещодавнього знешкодження російського безпілотника «Орлан-10».

Український підрозділ радіоелектронної боротьби подавив безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання.

«Вони використовувалися дуже інтенсивно до вересня місяця. У вересні ми напрацювали систему РЕБ, де замкнули новітні засоби РЕБ, випущені Україною, новітні засоби зв’язку і протиповітряну оборону. Це замкнули в єдину систему автоматизовану і зараз дуже і дуже непросто «Орланам» перейти на нашу сторону і вести розвідку чи коригувати вогонь», – сказав Олександр Павлюк.

Командувач ООС відзначив постійну боротьбу між українською системою РЕБ та безпілотними літальними апаратами противника.

«Я знаю, дуже багато потужних фахівців приїхало на ту сторону і вивчають, як все-таки нас перемогти. Боротьба технологій. Але в останній період все-таки активність «Орланів» зменшується, тому що ми максимально протидіємо їм», – пояснив Павлюк.

Застосування російськими військами «Орланів» становлять загрозу українським військовим, хоча вони й не мають ударних функцій, але можуть скеровувати артилерію, залітаючи в тил підрозділів на передовій.

За останні декілька місяців бойовики російсько-терористичних військ здійснили близько 12 ударів по позиціях Збройних Сил України завдяки інформації, зібраній цими безпілотниками.

Командувач Операції Об’єднаних сил Олександр Павлюк не розказав які саме комплекси використовуються для протидії російським БПЛА.

 

Читайте також:
Українські військові продовжують контролювати ситуацію в районі проведення Операції Об'єднаних сил на Донбасі.
15 січня, 19:15
Українські захисники відкривали вогонь у відповідь
12 січня, 10:01
ЗСУ подавили безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання
10 січня, 09:14
Пакунки з російськими рублями знайшли під час поглибленої перевірки
07 січня, 13:19
Точне місце події, дата ураження та підрозділ ПТРК не розголошується.
30.12.2021, 13:11