На фронті вирішується доля України, а не Заходу

ПОЛІТИКА
10.07.2023, 20:18
На фронті вирішується доля України, а не Заходу
Фото: Facebook

Медійні ляльки Зе-Єрмака знову почали кусати руку, яка допомагає Україні не програти війну. Росію ж вони намагаються лишити за кадром...

Людина, яка пише – "зубами треба триматися за Україну" – це не українець на своїй землі, який ідентифікує себе українцем та буде захищати й звільняти свою землю для наступних поколінь українців. "Зубами триматися" (читайте, – вгризатися) за землю, державу тощо – це мислення окупанта або колаборанта.

Саме такі особи, відверті або латентні вороги, говорять не про "своє" – у своє не вгризаються зубами, своє захищають – тілом, духом, словом... "Зубами триматися за Україну" – це антипод до "Душу й тіло ми положем за нашу свободу" – мислення окупантів проти мислення українців.

Саме без України не може існувати так звана російська імперія. Саме з України починалися всі загарбницькі війни Москви.

Без України зникає міт тисячорічної російської держави, і залишається звичайна Московія.

Та Мосоквія, що є диктатурою (деспотією) від моменту свого утворення. Та, яка не має нічого (крім, хіба, географії) спільного з Європою, але весь час претендує на володіння чи, принаймні, на управління нею.

І саме Україна – це ключ до цієї Європи, до можливості називати себе частиною європейського світу та нав'язати "новий світовий порядок": "Європа-Росія-Азія" – із центром в Україні. Саме про цю "формулу євразійства" розпинався Євгеній Мураєв напередодні великого вторгнення 24.II.2022, чекаючи зайняти місце ґауляйтера після захоплення Києва:

«Україна має бути майданчиком для переговорів та генератором нових передових ідей. Україна має бути лідером континенту, центром Євразії у всіх смислах цього слова».

Саме це лежить в основі так званої ідеології російського шовініста Алєксандра Дугіна: «Евразийство – самое актуальное и жизнеспособное мировоззрение современности».

Саме про це "п'ятий проєкт" Алєксєя Арєстовіча – перейменувати Україну на "Русь-Україну", втюхати "полікультурність", визнати українців головними ідеологами російської та совєцької імперій: «Не було колонізації. Українці створили Російську імперію та Совєцький Союз».

Враховуючи тісні стосунки цих трьох персонажів: Дугіна, Мураєва та Арєстовіча, не дивно, що вони мають спільну риторику. А нині у цій риториці до них приєднався ще й Міхаіл Подоляк – заступник голови Офісу Президента.

Бо писати про Україну: «Зараз триває кривава війна в Європі, де вирішується доля Західного світу», – це імперський наратив. Не Європейський союз прагне членства в Україні, а Україна хоче стати членом союзу, і не НАТО хоче вступити в Україну, а Україна – в НАТО.

Не доля Заходу вирішується в Україні, а перш за все – доля України. І відстояти своє право на долю, на незалежність та суверенітет нам допомагають західні партнери.

Тому називати марнославними та інфантильними тих, завдяки кому ми досі існуємо і маємо змогу боротися – це стріляти собі в обидві ноги. Так роблять ті, хто не ідентифікують себе українцями і не розуміють, що наша країна – тільки наша, і боротися за неї – тільки нам.

Боротися – а не "вгризатися зубами". Затямте вже!
На фронті вирішується доля України, а не Заходу_1
Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Політика
Дії майстрів пропаганди та дезінформації з московського Залісся націлені на внутрішній розкол нашого суспільства. Зе-влада їм підігрує.
10 січня, 19:45
Життя
В останні роки акцент на погляди, а не на фактах став новою тенденцією. Особливо, в аналізі міжнародних відносин і конфліктології.
17.12.2023, 08:42
Світ
Європа розробила нову політику та закони для усунення своєї вразливості від пропаганди Кремля
10.09.2023, 07:35
Опінії
Очевидно, що творцями перемоги України над Росією є наші захисники із лав Сил оборони. А ще – волонтери, проте не політики!
21.08.2023, 16:50
Політика
Якими б впливовими та авторитетними не були видання "The New York Times", "Newsweek" чи "The Washington Post", вони грають не за Україну.
16.08.2023, 17:54
Опінії
Виявилося, що навіть найпатріотичніші експерти-самоуки іноді поспішають з оцінками ситуації на фронті. А дарма...
26.07.2023, 19:16