На Луганщині підрозділи ЗСУ перейшли у рукопашні бої з окупантами

ВІЙНА
19 березня, 18:27
На Луганщині підрозділи ЗСУ перейшли у рукопашні бої з окупантами
Фото: Telegram

Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив командир добровольчого підрозділу "Сармат" – друг "Сіґурд", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, бійці Збройних Сил України ведуть запеклу боротьбу із загарбниками у Луганській області, витісняючи із тимчасово зайнятих позицій.

«Нині мій близький дружище розповів про справжні рукопашні бої у Рубіжному і Сєвєродонецьку... А хтось ще триндить, що ніж-багнет – це архаїка. Виявляється, дійсність», – зазначив друг "Сіґурд".

Також командир добровольчого підрозділу "Сармат" додає, що подібне явище спостерігалося у тому ж регіоні під час першої гарячої фази російсько-української війни, а саме у 2014-2015 роках.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", просочений ворожою кров'ю крицевий Донецький степ палає помстою.

Читайте також:
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.
23 червня, 07:54
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54