Луганщина не здалася, Луганщина бореться з окупантами, – голова ОВА

ВІЙНА
18 березня, 20:54
Луганщина не здалася, Луганщина бореться з окупантами, – голова ОВА
Фото: Telegram

Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.

Таку інформацію в інтерв'ю виданню "РБК-Україна" надав голова обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами державного посадовця, окупанти намагаються вибити Збройні Сили України з регіону, постійно обстрілюючи житлові квартали Рубіжного, Попасної, Кремінної та Сєвєродонецька.

«Безпекова ситуація дуже складна, тому що обстріли постійно йдуть по всій області. Немає безпечного населеного пункту. Щодо гуманітарного питання – вся критична інфраструктура вщент розбита. Ремонтники намагаються з останніх можливостей якось щось там скручувати, перекидувати, підключати. Але з кожним днем це вдається важче і гірше, тому що розбиваються підстанції, розбиваються генератори, розбиваються насосні станції. Тобто вже майже ні з чого ліпити. Що стосується гуманітарних вантажів – величезна проблема їхньої доставки, тому що всюди є обстріли. Є гуманітарний вантаж, але доставити та розвантажити його – це величезна проблема. Гуманітарні коридори, вивезти людей кремлівські війська не дають», – зазначив Сергій Гайдай.

Водночас голова ОВА наголосив, що після приходу путінської орди у раніше вільні Біловодськ, Сватове і Білокуракине проти місцевих мешканців розгорнули терор і репресії.

«На підконтрольній території Україні люди знають, звідки їх розстрілюють. Щодо тих територій, які були нещодавно захоплені – про настрій мешканців там говорить той факт, що, приміром, у Старобільську та інших населених пунктах люди виходили на мирні протести та мітинги проти окупантів. Однак, коли почали стріляти й ночами вивозити їх у невідомому напрямку, то ці мітинги зупинилися», – підсумував Сергій Гайдай.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", московитські окупанти показово розстріляли українського патріота на Луганщині.

Луганщина не здалася, Луганщина бореться з окупантами, – голова ОВА_1
Читайте також:
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.
23 червня, 07:54
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27