На Покрову у Стрию вшанують Героя України Тараса Хаммера

ПОЛІТИКА
11.10.2022, 08:09
На Покрову у Стрию вшанують Героя України Тараса Хаммера
Фото: Facebook

14 жовтня на Львівщині зберуться люди доброї волі задля урочистого відкриття пам'ятної таблички полеглого воїна-правосекторівця.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднила вдова незламного борця за волю України Тараса Бобанича – пані Наталя, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, урочистий захід розпочнеться вже цієї п'ятниці, 14 жовтня, о 14:00 у місті Стрий на вулиці Грабовецька, 23.

«Саме у День Захисника України відбудеться відкриття меморіалу на фасаді школи, в якій Тарас учився з 2 по 11 клас. Ім'я нашого Героя вже закарбувалось в історії. Тепер освітній заклад називається Ліцеєм імені Тараса Бобанича (Хаммера). Запрошую прийти та вшанувати пам'ять мого чоловіка», – закликала пані Наталя.

Читайте також:
Історія
Напередодні, 25 листопада, ми вшановували закатованих голодом жертв більшовицьких окупантів. Пам'ятні заходи відбулися по всій країні.
26 листопада, 11:14
Політика
Організоване московськими більшовиками масове вбивство нашого народу шляхом голоду засудили у Гельсинкі. Документ підписали 164 депутати.
26 листопада, 09:32
Історія
Кремлівський бункерний дід ніколи не хотів бачити себе спадкоємцем ханів і царів. Його забаганка сягає виключно совєцького періоду.
19 листопада, 16:29
Війна
Як же треба не поважати українських захисників, щоби на домовини класти прапори з дуже дешевого матеріалу? Берімо приклад з американців!
17 листопада, 11:37
Історія
Мова — це також зброя! Окупанти завжди розуміли, що без викорінення мови тубільного населення їм ніколи не впокорити й не завоювати Україну.
12 листопада, 14:00
Полтава
Під час будівництва Меморіального комплексу на Затуринському кладовищі були понівечені могили полеглих українських воїнів.
23 жовтня, 10:38