На Полтавщині готуються до відкриття сезону полювання на пернату дичину

ПОЛТАВА
05.08.2020, 12:39
На Полтавщині готуються до відкриття сезону полювання на пернату дичину
Фото: Google

Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.

Відповідне оголошення оприлюднили на сторінці Державного підприємства "Полтавське лісове господарство" у Facebook.

Підкреслюється, що для участі необхідно мати при собі мисливський квиток, контрольну карту мисливця, відстрільну карту господарства, дозвіл на право зберігання та користування вогнепальною зброєю.

У Полтавському лісгоспі зазначили, що днями для полювання визначено суботу й неділю, а місцями проведення — землі Войнівської, Зеленківської, Василівської та Ковалівської сільських рад, а також угіддя Терешківської об'єднаної територіальної громади.

«Норма добування пернатої дичини за день полювання на одного мисливця не повинна перевищувати:
одного гуся, п'ятьох качок, п'ятьох голубів, п'ятьох лисок, п'ятьох куликів і п'ятьох перепелів. Перебування з вогнепальною мисливською зброєю на території заказників, як державного, так і місцевого значення, заборонено законодавством
», — йдеться в оголошені Полтавського лісгоспу.

Детальніше ознайомитися з наказом про відкриття сезону полювання можна на офіційному сайті вказаного державного підприємства.

Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43