На російських заводах у 3 зміни готують армовану смерть для українців

ВІЙНА
10.11.2022, 19:18
На російських заводах у 3 зміни готують армовану смерть для українців
Фото: Defense Express

Кремлівський бункерний щур розпорядився налаштувати військово-промисловий комплекс РФ на сталінський план роботи без вихідних.

Фактично, щоби поповнити запаси крилатих ракет і артилерійських снарядів власного виробництва російські заводи працюють у 3, подекуди у 4 зміни. Це справжня гонитва за куванням смерті, заготованої українцям.

Будьмо відвертими: Кремль має намір, а головне – можливості, завдати черговий масований удар по Україні. Причому, якщо на цивільних летітимуть ракети, то у бік військових – різного роду снаряди та міни, включно з танковими та РСЗВ.

Імовірно, путінський режим готується поновити терор після остаточної втрати Херсона або ж із настанням серйозних холодів. Точні плани ворога нам, широкому загалу, як годиться, невідомі.

Коли вам розповідають про російських робітників, які нібито пригноблені. – Плюйте в обличчя цій людині, вас дурять і свідому обманюють.

Коли вам розповідають, що "прості" громадяни РФ не хочуть війни. – То шліть цю людину вслід за крейсером "Москва", адже вона маніпулює інформацією, видаючи бажане за дійсне.

Прямо зараз сотні тисяч простих російських трударів покірно мобілізуються в армію, щоби приєднатися до стану загарбників і катів. Натомість мільйони інших громадян РФ кують і забезпечують свої армію окупантів зброєю, якою потім убивають (перш за все!) мирне населення України.

Війна не ведеться проти Владіміра Путіна, його завтра взагалі можуть прибрати й замінити якимсь умовним Патрушевим, Кадировим чи Прігожиним... Війна ведеться проти російського народу, покірного населення найбільшої за території країни світу!

Громадяни РФ – у своїй масі (оскільки одинаки-противники війни таки є, хоч їх і одиниці) обрали цю ганебну війну та добровільну участь у ній. Можна скільки завгодно думати, що це не так, але понад 8 місяців повномасштабної війни сперечатися з вищевикладеним – ознака незнання чи софізму.

Автор – Іґаль Левін, фаховий військовий аналітик і офіцер Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ)

Читайте також:
Війна
Брак компонентів, ймовірно, впливає на виробництво техніки на експорт
02 лютого, 11:55
Війна
Українські захисники не припиняють дивувати майстерністю та вмінням здобувати у бою таку необхідну для оборони Батьківщини техніку.
04 січня, 15:01
Війна
На російський окупаційно-терористичний контингент чекає справжній снарядний голод, який дозволить Україні деокупувати власні землі.
28.12.2022, 18:01
Війна
Наразі всі вилучені бойові засоби ураження передано підрозділам Збройних Сил України
20.12.2022, 19:25
Політика
Ракетний напад росії на Польщу довів, що несамовитого агресора зі Сходу зупиняє тільки надмірна і потужна сила, бажано у вигляді зброї.
17.11.2022, 06:51
Війна
Фронтовий ленд-ліз від окупаційно-терористичного контингенту РФ продовжує озброювати зведені підрозділи Сил оборони України.
31.10.2022, 18:45