Окупантам не дають закріпитися на Півночі Луганщини

ВІЙНА
28 вересня, 09:18
Окупантам не дають закріпитися на Півночі Луганщини
Фото: Facebook

Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив офіцер Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) і фаховий військовий аналітик Іґаль Левін, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що втрата ресурсною федерацією московії вище названих населених пунктів повністю обвалює фронт у Луганській області та відкидає окупантів назад до лінії розмежування станом на 23 лютого 2022 року.

«Україна продовжує натиск, звільняючи населені пункти, бере полонених і трофеї. Жодної оперативної паузи не було. Річка Оскіл днями форсована... Цікаво, що створити нові укріплені оборонні рубежі у ворога виходить не дуже добре, але він намагається. Це пов'язано з нікчемним оснащенням та відсутністю мінімальної підготовки. Зараз холоднішає, і, в той час, як частини Збройних Сил України вже постачаються зимовим теплим спорядженням, війська РФ, як і раніше, повністю у літньому умундируванні та забезпеченні. Сидіти не у теплі у лісопосадках і голому степу просто фізично неможливо вже восени, тому лінія між Сватовим і Старобільськом стає потенційною слабкою ланкою», – зазначив Іґаль Левін.

Водночас фаховий ізраїльський військовий аналітик уточнює, угруповання ЗС РФ на правому березі Дніпра перебуває у ще гіршому становищі, пережити цю зиму воно навряд чи зможе без втрат для себе.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупанти огризаються і поки не мають наміру відступати до Волги.

Окупантам не дають закріпитися на Півночі Луганщини_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
вчора, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59
Війна
Росіяни поспішно споруджують так звану "лінію оборони" поблизу Сватового, оскільки мають сподівання втримати Схід України.
01 грудня, 19:24